Úvod > Skříně na míru

Skříně na míru

Mimo dveří také nabízíme kvalitní skříně, solitérní nábytek na míru a kuchyně. Při výrobě vestavěných skříní využíváme mnohaleté zkušenosti s výrobou dveří. Proto se i u našich skříní, šaten, kuchyní a volně stojícího nábytku můžete spolehnout na precizní zpracování, individuální řešení, nadstandardní kvalitu materiálů a samozřejmě 100% servis, péči a zázemí české firmy s dvacetiletou tradicí. Při výběru vždy doporučujeme osobní konzultaci, kde vám vypracujeme 3D návrh dle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, zhotovíme vám individuální řešení na míru.

Proč mít skříň od CAG?

Variabilita

Vše je na míru – rozměry, materiál a uspořádání si vybíráte vy. Navrhneme a vyrobíme i atypická řešení, například skříně do podkroví, úložné prostory pod schody nebo rohové sestavy skříní.

Rychlost

Vyrobíme, dodáme a sestavíme pro Vás skříně v expresním termínu. Dodávky dokážeme sladit podle Vašich požadavků.

Interiér v jednom stylu

Stejné materiály a povrchy, které si můžete vybrat z naší široké nabídky pro dveře, lze využít i pro vestavěné skříně.

Kvalita

Všechny materiály i doplňky pro skříně pocházejí od prověřených a kvalitních dodavatelů z Česka a EU.

Nadstandardní péče

Naši technici pro Vás vše zdarma zaměří, pomůžou Vám s plánováním dodávky a vždy rychle a spolehlivě vyřeší případné reklamace.

Financování

Nemusíte si vybavovat domácnost kus po kusu - při zařizování bydlení Vám vyjdeme vstříc s možností nákupu na splátky.

Vestavěné skříně a šatny

Dejte sbohem nedostatku úložného místa a nepořádku s vestavěnými skříněmi. Přizpůsobí se každému prostoru a využijí každý centimetr, třeba i pod zkosenými stropem nebo pod schody. Díky chytrému vnitřnímu uspořádání budete mít své věci uloženy přehledně a chráněny před prachem.

Více o vestavěných skříních a šatnách

Volně stojící nábytek

Dotvořte svůj dům či byt ve skutečný domov s volně stojícím solitérním nábytkem. Botníky, komody, konferenční nebo psací stolky, velký jídelní stůl nebo třeba multifunkční stůl pro švadleny… Vše pro Vás rádi navrhneme a vyrobíme na míru Vašim představám a přáním.

Více o volně stojícím nábytku

Kuchyně

Pořiďte si novou kuchyň bez starostí a spolehněte se na naše mnohaleté zkušenosti. Kuchyni můžete doladit ve stejném dekoru, jako máte dveře či nábytek, nebo využít širokou škálu ostatních dekorů od předních evropských výrobců. Samozřejmostí je osazení špičkovými spotřebiči a kvalitní montáž.

Více o kuchyních

Konstrukce vestavěných skříní

Stabilní montovaná konstrukce, kvalitní spojovací materiály, výsuvy s tichým chodem a dlouhou životností nebo nejmodernější generace hliníkového kování a úchytek zajistí trvalou radost při užívání. Samozřejmostí je také precizní zpracování se zaměřením na to, aby pohledové plochy zůstaly hladké bez narušení. Celkové řešení bez zbytečných spár pak oceníte zejména při úklidu.

Více o konstrukcích skříní

Materiály pro konstrukce skříní

Materiály použité pro konstrukci skříní pečlivě vybíráme u předních evropských dodavatelů. I díky tomu splňují naše výrobky přísné požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Více o materiálech skříní

Rady a návody

Vyvarujte se nejčasnějších chyb při pořizování nábytku vašich snů.

Více rad a návodů

Typy vestavěných skříní podle umístění

Vestavěné skříně se hodí do každého interiéru – do bytu, rodinného domu i do kanceláře. Naše řešení umožňují využít vestavěné skříně i v atypických prostorech jako jsou podkroví a místa se šikmými stěnami či stropy. Základní provedení vestavěných skříní rozlišujeme podle daného prostoru.

Skříň do niky nebo ode zdi ke zdi

Skříň do niky (výklenku) nebo skříň ode zdi ke zdi vyplňuje celou niku nebo stěnu. Pokud nejsou zdi rovné, ponechává se mezi stěnami a boky skříně volný prostor, který se uzavře lištami. Dveře tvoří jedinou velkou pohledovou plochu z celé skříně.

Skříň u stěny, od zdi do prostoru

Skříň u stěny nebo skříň od stěny do prostoru je namontována ke stěně a jedním bokem ke zdi (levým nebo pravým). Pohledovými plochami jsou v tomto případě dveře a jeden bok, u rohové skříně dva boky. Lze take využít roh místnosti pro šatnu.

Dělící příčka z posuvných dveří

Dělící příčka z posuvných dveří je jednoduchým způsobem, jak opticky rozdělit prostor. Má jen velmi nízkou schopnost snížit prostupnost zvuku. Používá se například k oddělení kuchyňského koutu od jídelny nebo obývacího prostoru.

Výběrem skříní to nekončí

Při sestavování skříně Vás čekají i další volby - panty, profily, kování a řada dalších důležitých dílů. S výběrem Vám ochotně poradí naši zkušení prodejci, kteří zodpoví všechny Vaše dotazy.

Ukázky realizací skříní

Máte zájem o skříně na míru?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.