Úvod > Zárubně > Slepá zárubeň

Slepá zárubeň

Slepá zárubeň nemá těsnění, závěsy ani protiplech – používá se pro obložení stavebního otvoru bez dveří např. u průchodu do místností nebo ve spojení s posuvnými dveřmi s posunem po stěně.

U slepé zárubně nemusíte řešit orientaci (levá/pravá). Slepé zárubně pro vás vyrobíme stejně jako klasické obložkové zárubně ve všech dekorech a provedeních, včetně povrchové úpravy hliník stříbrný nebo champagne.

V případě, že slepou zárubní osazujete stávající kovové zárubně, vám doporučujeme využít službu odborného zaměření. Slepá zárubeň totiž není vybavena plastovým profilem, který předsazuje obložku před stěnu. Falcové provedení zárubně

Aktuální ceny zárubní najdete v ceníku.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.