Úvod > Dveřní doplňky > Kliky

Kliky

Na trhu je nepřeberné množství klik v různých tvarech, barvách a variantách dveřního kování. V současné době je nejoblíbenější kování rozetové (klika a krytka pro zámek jsou rozdělené do dvou částí).

Zvolte si nejprve dveře a poté vybírejte kliky tak, aby byl celkový dojem co nejlepší. U nás si můžete vybrat z nabídky firem AC-T Servis a M&T. Kliky doporučujeme sladit také s dveřními panty. Kliku je lépe vyzkoušet přímo v prodejně při otevírání, abyste se ujistili, že vám skutečně padne do ruky.

Výrobci a distributoři

AC-T Servis

AC-T Servis

Český velkoobchod s dveřními doplňky vybírá již od roku 2001 prověřené kliky a kování od předních evropských výrobců za příznivé ceny a ve velmi krátkých dodacích termínech.

Elektronický katalog klik

M&T

AC-T Servis

Český výrobce klik a dveřních kování působí na trhu již od roku 1997 a je držitelem prestižního ocenění za design Red Dot Design Award 2013.

Elektronický katalog klik

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.