Úvod > Konstrukce skříní

Konstrukce skříní

Hlavní nosný prvek skříně je korpus. Korpus skříně je vyroben na přesné rozměry z velkoformátových deskových materiálů odpovídající tloušťky od renomovaných evropských výrobců.

Nejčastějšími typy dveří jsou dveře posuvné osazené v kolejnici nebo dveře otvírací, jejichž křídla tvoří většinou deska bez svislých profilů. Křídla jsou zavěšena na závěsech (pantech) upevněných do boku skříně. Pro otevření dveří musí být před skříní prostor odpovídající minimálně šířce dveřního křídla. Výhoda posuvných dveří spočívá v tom, že při otevření skříně nezabírají křídla žádný prostor před skříní a taková skříň tedy může být namontována i v úzkém prostoru. Křídlo posuvných dveří se skládá z hliníkových profilů, horních a spodních pojezdových koleček a dveřní výplně jako výplň lze použít jakýkoliv velkoformátový deskový materiál, sklo či zrcadlo.

Vnitřní uspořádání skříně je nesmírně variabilní. Především záleží na individuálních potřebách a přání zákazníka. Součástí vnitřního uspořádání jsou zejména police, zásuvky, výsuvné koše, šatní tyče (pevné či sklopné) a další prvky dle přání zákazníka.

Technické řešení spojůKonfigurátor

Vytvořte si svou konfiguraci dveří a do poznámky nám napište, že je chcete v jiném jako jednokřídlém provedení.

Vstup do konfigurátoru

Nenašli jste odpoveď na váš dotaz?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.