Úvod > Skříně na míru > Konstrukce skříní

Konstrukce skříní

MODERN FIX

Provedení MODERN FIX je určeno zákazníkům, kteří požadují jednoduchou, ale kvalitní skříň, kterou si budou případně moci smontovat sami. Rozměry skříně jsou fixní a jsou určeny tak, aby odpovídaly nejčastěji žádaným rozměrům skříní této třídy. Dveře u těchto skříní mohou být plné hladké, dělené hliníkovými profily nebo zrcadlové.

EKO LINE

Typová řada skříní EKO LINE je svou konstrukcí srovnatelná s konstrukcí velké většiny skříní dodávaných ostatními výrobci v republice. Ale i v této řadě jsou použity prvky zvyšující užitnou hodnotu a kvalitu těchto skříní, jako například rektifikační patky, spojení dílců apod.

EXCLUSIVE MODUL

Konstrukce skříní Exclusive Řada EXCLUSIVE MODUL nabízí stabilní a pevnou konstrukci s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Každý modul je před zabalením a expedicí smontován a zkontrolován – tento ojedinělý postup poskytuje nejvyšší záruku kvality. Každý modul má dno, strop i záda a tvoří kompaktní a pevný celek. Navíc má namontované rektifikační nohy, které umožňí dokonalé vyrovnání i na velmi nerovné podlaze. Konstrukce umožňuje snadnou demontáž skříně a následné smontování na jiném místě.

Konstrukce dveří pro vestavěné skříně

U vestavěných skříní si můžete vybrat dveře podle způsobu otevírání a k nim vhodné kování a další doplňky. Vyrábíme pro Vás posuvné dveře, skládací dveře i klasické otvíravé dveře. Jako výplň lze použít lamino, dýhovanou desku, sklo, zrcadlo i další materiály.

Posuvné dveře

S posuvnými dveřmi se velmi snadno manipuluje a pro své otevírání nepotřebují před skříní žádné místo navíc. Díky tomu se hodí i do úzkých prostor jako jsou například chodby. Nevýhodou posuvných dveří je, že Vám neumožní otevřít celou skříň najednou.

Posuvné dveře

Skládací dveře

Skládací dveře umožňují otevřít celou skříň najednou. Toto řešení vyžaduje dodatečný prostor před skříní o šířce jednoho křídla. Skládací dveře jsou tvořeny dvěma křídly, která jsou spojena panty. Při otevírání se jedno křídlo otáčí a druhé se posunuje a přivírá k prvnímu. Mechanismus je tak vlastně spojením posuvu s otáčením křídla.

Otvíravé dveře

Křídla otvíravých dveří jsou zavěšena na závěsech upevněných ve stěnách skříně. Pro otevření dveří musí být před skříní prostor odpovídající minimálně šířce křídla. Pro menší dveře a dvířka, které jsou součástí vestavěných skříních, lze vybírat z různých otevíracích mechanismů – sklápěcí, vyklápěcí nebo výsuvné.

Nenašli jste odpoveď na váš dotaz?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace