Úvod > Interiérové dveře > Dveře na míru

Dveře na míru

Věříme, že všechny dveře by měly být na míru vašim představám a možnostem. Proto nabízíme široké spektrum modelů a provedení, které si můžete jednoduše kombinovat a vybrat v Konfigurátoru. Tím ale vaše možnosti zdaleka nekončí.
Díky tomu, že je naše výroba dveří zakázková, pro vás dokážeme připravit i atypická řešení bez výrazných příplatků – samozřejmostí je úprava rozměrů dveří dle potřeby, ale umíme také vyjít vstříc například s jiným umístěním či rozměry rámečku i atypickými tvary. Například podkrovní prostory často vyžadují zkosené obložky a dveře na míru odpovídajícího tvaru. Oblíbené jsou také výplně větších otvorů, řešené bočními světlíky a nadsvětlíky, které již dnes máme standardně v ceníku.

Neslevujte tedy ze svých představ a nedělejte kompromisy! Pomůžeme Vám navrhnout atypické řešení dveří na míru Vašim představám a přáním včetně posouzení z technologického i finančního hlediska.

Konfigurátor

Vytvořte si svou konfiguraci dveří a do poznámky nám napište, že je chcete v jiném jako jednokřídlém provedení.

Vstup do konfigurátoru

Máte zájem o atypické dveře?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace