Úvod > Novinky

Novinky

Celozávodní dovolená

Pondělí, 18. prosince 2023

Vážení zákazníci, od středy 20.12. 2023 do pondělí 1.1. 2024 máme v CAG celozávodní dovolenou. Budeme se na vás opět těšit v novém roce od úterý 2.1. 2024 ve standardní otevírací době. Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku. Vaše CAG

Výběr dveří nikdy nebyl jednodušší

Pondělí, 20. března 2023

Spustili jsme pro vás zcela nový konfigurátor, který z výběru nových dveří udělá zábavu pro celou rodinu. Vyzkoušejte si například zobrazení dveří ve vlastní fotografii, kterou můžete do konfigurátoru nahrát a podívat se, jak budou slušet vašemu interiéru nové dveře. Příjemnou zábavu při výběru nových dveří, přeje CAG.

Celozávodní dovolená

Pondělí, 12. prosince 2022

Vážení zákazníci, od středy 21.12. 2022 do pátku 30.12. 2022 máme v CAG celozávodní dovolenou. Budeme se na Vás opět těšit v novém roce od pondělí 2.1. 2023 ve standardní otevírací době. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí do nového roku. Vaše CAG

Podzimní akce CAG

Pondělí, 10. října 2022

Kupte si nyní interiérové dveře v kompletu s obložkovou zárubní a kováním a získejte slevu 1 000 Kč.

Vybírat můžete z celé kolekce interiérových dveří CAG a z šesti akčních dekorů.

Více informací

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Výzkum, vývoj a inovace protipožárních a kouřotěsných uzávěrů“, který je spolufinancován Evropskou unií

Čtvrtek, 12. srpna 2022

Projekt „Výzkum, vývoj a inovace protipožárních a kouřotěsných uzávěrů“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt je realizován za účelem zintenzivnění vlastních inovačních aktivit, které povedou k získání potřebných protipožárních a kouřotěsných certifikací pro výrobky dveří a zárubní. Jedná se zejména o nákup poradenských, expertních a podpůrných služeb v oblasti inovací od organizací pro výzkum a šíření znalostí nebo akreditovaných laboratoří. Cílem projektu je dosažení dlouhodobé udržitelnosti a růstu konkurenceschopnosti podniku středního rozsahu v tržním prostředí.

Letní výrobní odstávka

Čtvrtek, 07. července 2022

Vážení zákazníci, od pondělí 25.7. 2022 do pátku 5.8.2022 máme v CAG letní výrobní odstávku. V týdnu od 1.8. 2022 do 5.8. 2022 je zavřený celý areál Kovohutí a v tomto termínu, bohužel není možné vyzvednout zakázky z našeho skladu. Všechny naše vzorkové prodejny pro vás budou v tomto termínu fungovat bez omezení. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto. Tým CAG

Celozávodní dovolená

Úterý, 21. prosince 2021

Vážení zákazníci, od středy 22. 12. 2021 do pátku 31. 12. 2021 máme v CAG celozávodní dovolenou. Budeme se na Vás opět těšit v novém roce od pondělí 3. 1. 2022 ve standardní otevírací době. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a pohodový rok 2022! Tým CAG

Navštivte CAG na veletrhu FOR ARCH 2021!

Úterý, 27. července 2021

V září nás po vynucené pauze opět najdete na 32. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech. Veletrh se uskuteční ve dnech 21. 9 - 25. 9. 2021 v areálu ABF a CAG Vás přivítá v novém výstavním stánku 3B10.

Na 50 m2 výstavní plochy Vám rádi představíme letošní novinky z oblasti interiérových dveří a zárubní. Naši prodejci Vám přímo na místě ochotně poradí a navrhnou řešení na míru Vašim potřebám. Součástí expozice bude kromě našeh stěžejního sortimentu - dveří a zárubní, také ukázka vestavěných skříní a zakázkového nábytku.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Naše vzorkovny jsou na základě vládního nařízení stále uzavřeny

Středa, 03. února 2021

Od 28. 12. 2020 jsou bohužel z nařízení vlády stále uzavřeny. Omlouváne se za komplikace a v případě dotazů nás kontaktujte na uvedených telefonech.

FOR HABITAT 2020 zrušen

Úterý, 25. února 2020

Veletrh FOR HABITAT 2020 byl zrušen. Přejeme Vám pevné zdraví a těsíme se na Vás na podzimním veletrhu FOR ARCH 2020.

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Realizace plánu digitální transformace“, který je spolufinancován Evropskou unií

Čtvrtek, 13. června 2019

Projekt „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem výzvy programu Technologie je podpora růstu a posilování konkurenceschopnosti malých a středních podniků (MSP) prostřednictvím digitální transformace a přispívání k rozvoji regionů. Nejdůležitějším cílem předloženého projektu a následné doby udržitelnosti je zvýšení automatizace a digitalizace společnosti čímž dojde i ke zvýšení výkonů pomocí navýšení kapacity, efektivity a produktivity výrobního procesu za současného snížení provozních nákladů a případně i odstranění neekonomických kooperací. Těchto cílů bude dosaženo zakoupením nejmodernějších technologií, které budou disponovat špičkovými technickými parametry a užitnými vlastnostmi a přímo povedou k digitální transformaci společnosti dle stanoveného plánu. Veškerá pozitiva realizace předloženého projektu povedou k dalšímu navýšení konkurenceschopnosti firmy a k otevření nových trhů jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Hlavními pořizovanými technologiemi v rámci uvedeného dotačního titulu jsou komplexní informační systém pro řízení podniku, hardwarové vybavení pro výrobní pracoviště a databázový server. V rámci realizace projektu dojde jak k procesní, tak i k produktové modernizaci.

CAG na veletrhu FOR HABITAT – stánek 4B11

Pondělí, 11. března 2019

Přijďte navštívit náš stánek na veletrhu FOR HABITAT, který se uskuteční 21. – 24.3.2019 v pražských Letňanech. Najdete nás ve stánku 4B11 (hala 4) a přichystali jsme pro Vás letošní novinky – nový laminát antracit, další dekory dýhy forte nebo inovovaný model drážkovaných dveří Linie. Těšíme se na Vás!

CAG na veletrhu FOR ARCH – stánek 2A01

Úterý, 11. září 2018

V září nás opět najdete na 29. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech. Veletrh se uskuteční ve dnech 18. – 22. 9. 2018 v areálu ABF a CAG Vás přivítá v novém výstavním stánku v hale č. 2, přímo u hlavního koridoru.

Na 50 m2 výstavní plochy Vám rádi představíme letošní novinky z oblasti interiérových dveří a zárubní. Naši prodejci Vám přímo na místě ochotně poradí a navrhnou řešení na míru Vašim potřebám. Součástí expozice bude i ukázka vestavěných skříní a drobného nábytku.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Skryté dveře a zárubně nově u CAG

Čtvrtek, 05. října 2017

CAG ve spolupráci se společností Eclisse nabízí možnost výroby kompletu skrytých zárubní a dveří. Více informací o této designové variantě „neviditelných“ dveří naleznete v informačním letáku.

CAG na veletrhu FOR ARCH – stánek 2A14

Středa, 13. září 2017

V září nás opět najdete na 28. mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech. Veletrh se uskuteční ve dnech 19. – 23. 9. 2017 v areálu ABF a CAG Vás přivítá v novém výstavním stánku v hale č. 2, přímo u hlavního koridoru.

Na 50 m2 výstavní plochy Vám rádi představíme letošní novinky z oblasti interiérových dveří a zárubní – inovativní řešení hliníkové zárubně, nové dekory laminátů i speciální úpravu povrchu lakovaných dveří. Naši prodejci Vám přímo na místě ochotně poradí, navrhnou řešení na míru Vašim potřebám a následně zpracují výhodnou cenovou nabídku. Součástí expozice bude i ukázka vestavěných skříní a drobného nábytku. Na mapu výstaviště se můžete podívat ZDE
Těšíme se na Vaši návštěvu!

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií

Středa, 01. února 2017

Projekt „Inovace interiérových dveří“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je komplexní zavedení inovací středního a vyššího řádu při výrobě interiérových dveří – výroba hliníkové obložky a provětrávané zárubně. Obsahem projektu je nákup technologií potřebných pro zavedení nového produktu do sériové výroby a marketingová opatření pro uvedení těchto inovovaných produktů na trh. Samotná inovace spočívá ve využívání nových konstrukčních materiálů a výrobních technologií, které umožní využití inovovaných produktů v ekologických energeticky úsporných stavbách. Absolutní částka dotace může činit nejvýše 2 940 000 Kč ze strukturálních fondů.

Novinky 2016

Úterý, 15. listopadu 2016

Novinky, připravené pro rok 2016, si můžete přečíst na speciální stránce.

Kariéra v CAG

Pondělí, 17. října 2016

Nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání na HPP na různých pozicích jak ve výrobě (Mníšek pod Brdy), tak do obchodního týmu. Neváhejte a spojte svou profesní budoucnost s námi. Nabízíme odborné zaškolení , dobré platové podmínky, jistotu, zázemí a benefity. Životopis s kontakty zašlete na: pravni@dverecag.cz nebo volejte tel. 728 979 156. Rádi Vás uvítáme v našem týmu!

CAG opět na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH

Středa, 31. srpna 2016

CAG opět na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH. Přijďte nás navštívit do stánku 5B12, kde jsme pro Vás nachystali kromě průřezu standardním sortimentem dveří a skříní také horké novinky roku 2016 včetně nových dekorů kartáčované silnostěnné dýhy ve vintage provedení, nanotisku celoskleněných dveří a drobného industriálního nábytku v kombinaci masivu a kovu. Budeme se velmi těšit na Vaši návštěvu ve dnech 20.–24. 9. 2016, otevřeno je út–pá 10:00–18:00, so 10:00–17:00 hod. Tým CAG

CAG je partnerem konference Protipožární bezpečnost staveb

Středa, 31. srpna 2016

CAG je partnerem konference Protipožární bezpečnost staveb, která se uskuteční v rámci doprovodného programu veletrhu FOR ARCH 21. září 2016 v areálu PVA EXPO Praha-Letňany. Konference, která je určena především jako místo setkání odborníků napříč obory, se věnuje požárně bezpečnostním řešením stavby, prvkům aktivní ochrany a požadavkům na facility management.

Program konference je rozdělen do tří tematických bloků: komplexní činnost v oblasti požární bezpečnosti, stavební konstrukce a technické systémy a požární prevence jako součást systému. Společnost CAG si připravila vlastní přednášku „Dveře a zárubně CAG s požární odolností jako důležitá součást protipožárního zabezpečení staveb“. Naše prezentace se věnuje tématu použití různých typů dřevěných dveří a zárubní s požární odolností, jejich druhům, značení, certifikaci, odborné montáži a revizím. Pozornost bude zaměřena také na protipožární bezpečnostní dveře, využití dveří s nadsvětlíkem a bočním světlíkem jako protipožárních prosklených stěn v interiéru a bude rovněž promítnuto video se záběry ze zkoušky z autorizované zkušebny.

Přednáška CAG se uskuteční v kongresovém sále VH2 cca od 12:45 hod. Těšíme se na Vás.

Bližší informace o konferenci, jejímž pořadatelem je odborný portál TZB- INFO, naleznete na www.tzb-info.cz.

Nová vzorkovna CAG v Brně - Štýřicích

Čtvrtek, 06. května 2016

Vážení zákazníci, 16.5.2016 pro Vás otevíráme další vzorkovou prodejnu CAG v Brně – Štýřicích. Náš personál s dlouholetou praxí Vám odborně poradí s výběrem interiérových dveří i nábytku na míru a zpracuje cenovou nabídku. Těšíme se na Vás na adrese: Vídeňská 18, Brno. Tým CAG

Expozice CAG na veletrhu FOR HABITAT 2016 získala ocenění TOP EXPO

Úterý, 29. března 2016

Soutěž o nejpůsobivější expozici vyhlašuje pořadatel ABF a.s. Hlavním kritériem je kromě estetiky též vysoká funkčnost a rozvržení expozice pro komunikaci se zákazníkem. Děkujeme odborné porotě za ocenění a návštěvníkům veletrhu za milé komentáře. Už teď připravujeme další expozici v PVA Letňany a doufáme, že i náš stánek na veletrhu FOR ARCH se Vám bude líbit.

CAG NA VELETRHU FOR HABITAT

Čtvrtek, 04. března 2016

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme k návštěvě naší výstavní expozice na veletrhu FOR HABITAT, kde představíme několik novinek. 23. veletrh bydlení, stavby a rekonstrukcí se uskuteční v areálu PVA Expo Praha – Letňany ve dnech 17.-20.3.2016. Najdete nás na stánku 3B10 ve čtvrtek až sobotu od 10 do 18 hod., v neděli od 10 do 17 hod.

Darovali jsme 10 tisíc Kč na pomoc lidem postiženým nemocí motýlích křídel.

Středa, 13. ledna 2016

Našim protipožárním dveřím můžete věřit

Čtvrtek, 07. ledna 2016

Potvrzeno Českou obchodní inspekcí – kontrola a testy našich protipožárních dveří Pyroboard EI, EW 30 dopadly na jedničku. V srpnu a září probíhalo posuzování našich dveří s protipožární odolností. ČOI kontrolovala ve dvou našich vzorkovnách, zda jsou dodržovány technické požadavky na výrobky a s tím spojená dokumentace. Běžnou objednávkou byly naše výrobky distribuovány zákazníkovi (v tomto případě ČOI) a byly na nich provedeny náročné testy ve specializované požární zkušebně.

Jsme hrdí na to, že na rozdíl od vzorků jiných dodavatelů byla dodržena, a dokonce překročena deklarovaná třicetiminutová doba prohoření. Je to další nezávislé posouzení naší práce a její kvality a poctivosti.

I proto se na nás můžete vždy spolehnout. Doufáme, že i Vy budete s výrobky CAG spokojeni. Podrobnější informace si můžete přečíst v článku na tzbinfo.cz.

Celozávodní dovolená

Středa, 16. prosince 2015

Vážení zákazníci, od 23.12.2015 do 3.1.2016 probíhá v CAG celozávodní dovolená. Děkujeme za přízeň v letošním roce a přejeme všem krásné svátky vánoční. Těšíme se na Vás opět v novém roce 2016.

Obhájili jsme certifikaci Kvalitní firma

Úterý, 22. září 2015

Obhájili jsme certifikaci Kvalitní firma, která je udělována na základě nezávislé analýzy spokojenosti našich zákazníků. Naše firma dosáhla vynikajícího průměrného hodnocení 1,21 (známkování jako ve škole). Děkujeme našim zákazníkům za krásné reference a uděláme vše pro to, abychom Vaši důvěru nezklamali.

CAG na veletrhu FOR ARCH

Pondělí, 24. srpna 2015

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, kde CAG letos vystavuje na ploše 50 m2, číslo stánku 5B10. Veletrh se koná na výstavišti v Letňanech ve dnech 15. – 19.9.2015.

V naší expozici uvidíte letošní novinky v sortimentu dveří i nábytku na míru a naši proškolení prodejci Vám rádi poradí s výběrem a zpracují cenovou nabídku.

Nová vzorkovna CAG na Praze 4

Čtvrtek, 16. července 2015

Otevřeli jsme pro Vás novou reprezentativní vzorkovnou prodejnu kompletního sortimentu dveří a skříní v Praze 4 – Kamýku, ulice Mariánská. Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým CAG.

Letní akce CAG

Středa, 01. července 2015

Při koupi kompletu interiérových dveří se zárubní v nových dekorech dýha forte kartáčovaná a laminát real získáte nyní slevu 15%.

Zárubně mohou být také v povrchu metal (FABI M). Na vestavěné skříně a nábytek na míru nabízíme nyní slevu 20%.

Více informací

Nová vzorkovna CAG v Plzni

Čtvrtek, 28. května 2015

Vážení zákazníci, otevíráme pro Vás větší reprezentativní vzorkovnu v Plzni! Od června nás najdete na adrese: Rokycanská 19, Plzeň - Lobzy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Více informací

Nový katalog a ceník 2015

Úterý, 28. dubna 2015

CAG na veletrhu WINDOOR

Pondělí, 05. ledna 2015

Přijďte se i letos v únoru podívat na naši výstavní expozici na veletrhu Windoor v Praze. Máme pro Vás nachystané novinky roku 2015 a také odbornou pomoc při výběru dveří, vestavěných skříní a drobného zakázkového nábytku.

Výstava se uskuteční v Průmyslovém paláci v Praze 7 - Holešovicích ve dnech 11. - 14.2.2015. Expozici CAG o velikosti 50 m2 najdete v levém křídle Průmyslového paláce. Tešíme se na Vaši návštěvu!

Obhájili jsme certifikaci značky KVALITNÍ FIRMA

Středa, 24. září 2014

Jsme poctivá česká firma a spokojený zákazníci jsou tím nejlepším oceněním naší práce. Díky nim jsme navíc obhájili certifikaci značky KVALITNÍ FIRMA, která nám byla slavnostně udělena na veletrhu FOR ARCH dne 17. 9. 2014.

Pozitivních ohlasů našich zákazníků si velice vážíme, a proto budeme i v budoucnosti pracovat na individuálním přístupu a nadstandardních službách EasyDoor. Certifikaci značky KVALITNÍ FIRMA i reference našich zákazníků si můžete prohlédnout na stránkách: http://kvalitnifirma.cz/firmy/cag-s-r-o

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.