Úvod > Zárubně > Zárubně k posuvným dveřím

Zárubně k posuvným dveřím

Zárubně pro posuvné dveře se využívají v případě dveří posuvných po stěně nebo pro dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra.

Zárubně do posuvných dveří dodáváme ve všech povrchových úpravách – laminát, laminát plus, laminát real, lakované, dýha forte - silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub, metal-hliník. Tyto zárubně není možné vyrobit v provětrávaném ani protipožárním provedení.

Pro dveře posuvné po stěně, které jsou zavěšeny v garnýži vyrábíme slepou obložkovou zárubeň FABI, která může být doplněna o dorazovou nohu s možností zamykání dveří.

Pro dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra vyrábíme obložkové zárubně FABI P s oblou hranou pro řešení od dodavatelů pouzder Eclisse a JAP. Zárubně pro Vás vyrobíme ve variantách pro jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické i zákrytové posuvné dveře.
Broušený hliník

Aktuální ceny zárubní najdete v ceníku.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.