Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Bílé dveře

Bílé dveře

Vybíráte dveře do svého domu či bytu a lámete si hlavu, jak jejich vzhled skloubit s dekorem podlah a ostatního nábytku? Odpověď je jednoduchá: dveře v bílé barvě sednou každému interiéru. Bílá přináší do interiéru čistotu, svěžest a eleganci. Bílé dveře tak představují nadčasové a univerzální řešení.

Vzhled bílých dveří vás nikdy neomrzí, jsou také nejvyužívanějším řešením v domácnostech i komerčních prostorech. Velmi dobře se totiž kombinují s ostatními interiérovými prvky a podlahovou krytinou, navíc váš interiér rozjasní. Bílá barva v malých místnostech opticky zvětšuje prostor a podporuje čistý a elegantní celkový dojem z interiéru. Díky současným technologickým postupům je již samozřejmostí vysoká odolnost bílých dveří. Dokonce ani údržba nemusí budit obavy. K interiérovým dveřím lze dokoupit kvalitní čisticí a ochranné prostředky.

Nabízíme několik různých typů provedení od bílého laminátu, laminátu bílý samet, nebo laku.

Laminát bílý

Lamináty jsou všestranně použitelné a odolné proti oděru. Bílé laminátové dveře jsou oblíbené zejména v domácnostech s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, kde bez problémů zvládnou i pomalování nebo poškrábání, ale lze je použít i do méně namáhaných komerčních prostor nebo bytů k pronájmu, v nichž se často mění nájemníci.

Laminát plus bílý samet

Laminátový povrch bílý samet je výjimečný dekor, který je extra bílý a má velmi jemnou strukturu. Není zcela hladký a obsahuje mnoho bílých pigmentů, díky nimž je bílá opravdu zářivá. Spojuje přednosti laminátového povrchu (odolnost, snadná údržba) s barvou, která je skutečně bílá.

Lakované hladké

Lakované dveře jsou tvořeny vícevrstvým lakováním na základovou fólii, varianty použitých polyuretanových barev (PU). Laky odebíráme od renomovaného výrobce Sayerlack s dlouholetou tradicí výroby vysoce kvalitních produktů. Tyto laky vynikají vyšší odolností, trvanlivostí a barevnou stálostí spolu s uživatelským komfortem a jsou dodávány téměř ve všech odstínech RAL.


Porovnejte

Nabízíme širokou paletu dekorů bílých dveří od signální bílé přes slonovou kost až po varianty s nádechem šedé. Jako u ostatních dveří platí, že i bílé dveře lze volit v různých variantách prosklení. Přijďte se sami přesvědčit, se správným výběrem bílého dekoru a modelu dveří vám rádi pomůžeme ve vzorkových prodejnách CAG nebo u našich autorizovaných prodejců.Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.