Úvod > Dveřní doplňky > Skla do dveří

Skla do dveří

Skleněné výplně si vybírejte společně s dveřmi. K dispozici máte široký sortiment skel ve všech variantách provedení - můžete se rozhodovat mezi čirými, barevnými či matnými skly a různými typy vzorů. Je také možné zvolit si skleněné výplně podle speciálních vlastností – bezpečnostní nebo protipožární.

Ve většině prosklených dveří opatřených dveřními rámečky je použito standardní sklo o tloušťce 4 mm, které může být hladké (okenní) nebo vzorované. Dekorované sklo se std. osazuje do dveří dekorovanou (matnou) stranou k užší - falcové - části dveří.
Pro zvýšení bezpečnosti používáme u vybraných modelů dveří sklo o tloušťce 4 mm, které je kalené. Takové sklo je odolnější vůči nárazu a při případném rozbití se vysype na drobnou skleněnou drť bez ostrých střepů.

Lepené bezpečnostní sklo je použito například do dveří TRIUMF, kde je mezi dvě desky skla vložena bezpečnostní fólie (podobně jako u výloh). Takové sklo se v žádném případně nerozsype, i při silném úderu drží pohromadě, pouze se na něm vytvoří praskliny. Lepené bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm je možno osadit na přání do většiny dveří, doporučujeme tuto možnost zvážit zejména u dětských pokojů.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace