Úvod > Jsme CAG > Příběh firmy

Příběh firmy

„Firmu jsme zakládali s jasnou vizí – vyrábět poctivé české dveře ve větších objemech a přitom si udržet kvalitu zakázkové výroby.“

Jmenuji se Michal Pomahač a svým jménem ručím za společnost CAG. Založil jsem ji v roce 1998 společně s Jaroslavem Čermákem, který do firmy přinesl vztah k truhlařině a zkušenosti navazující na tradici tří generací úspěšného rodinného podniku. Technologie práce se za tu dobu dost změnila, ale ty hlavní hodnoty nám zůstaly – řemeslný fortel a poctivá práce.

Firmu jsme zakládali s jasnou vizí – vyrábět poctivé české dveře ve větších objemech a přitom si udržet kvalitu zakázkové výroby. Chtěli jsme nabídnout alternativu k dovozovým dveřím a místní velkovýrobě. Jsem hrdý na to, že se tato vize ve všech ohledech naplňuje.

Začali jsme uprostřed brdských lesů. Vybudovali jsme sídlo, sklad a vzorkovnu v Kytíně a částečně přestavěli i nově postavili výrobní haly v Mníšku pod Brdy. Máme jasnou vizi a rozvojový plán – už teď máme 11 vzorkových prodejen po celé republice a chystáme se otevřít další. Investovali jsme do nákupu pozemků pro stavbu nových výrobních i prodejních prostor, obměňujeme a modernizujeme technologii výroby (velkou radost nám dělá nová lakovna a unikátní CNC stroj).

Z firmy o deseti lidech jsme se vyvinuli v prosperující společnost s více než 130 stálými zaměstnanci. V regionu máme významný podíl na zaměstnanosti, a to nás těší. Snažíme se dávat příležitost lidem se zdravotním postižením nebo absolventům bez praxe, ale vážíme si i zkušeností lidí v předdůchodovém věku. Naši lidé věří firmě tak jako my, a jsme přesvědčeni, že i v tom je naše bohatství a významná konkurenční výhoda.

To všechno stojí za úspěchem firmy CAG, která nyní patří mezi významné výrobce dveří v České republice.

Konfigurátor

Vytvořte si svou konfiguraci dveří a do poznámky nám napište, že je chcete v jiném jako jednokřídlém provedení.

Vstup do konfigurátoru

Nenašli jste odpoveď na váš dotaz?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace