Úvod > Zárubně > Prosklené stěny a světlíky

Prosklené stěny a světlíky

Zárubně se světlíky a prosklené stěny jsou vhodné do větších stavebních otvorů. Prosklené stěny a světlíky doplňují dveře z boku či shora, propouštějí do místnosti více světla a jsou stylovým designovým doplňkem interiéru.

Vyrábíme klasické obložkové zárubně se světlíky ve všech variantách dekorů – laminát, laminát plus, laminát real, lakované, dýha forte - silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub, metal-hliník (FABI M). Zárubně se světlíky nebo prosklené stěny lze využít s jednokřídlými i dvoukřídlými dveřmi ve falcovém i bezfalcovém provedení.

Sklo pro světlíky i prosklené stěny dodáváme v čiré nebo pískované variantě vybraným dekorem, který pro Vás vyrobíme v pozitivní i negativní verzi. Menší světlíky jsou osazovány standardními skly o tloušťce 4 mm ve stejných druzích jako skla do dveří. Větší prosklené plochy doporučujeme osadit bezpečnostním sklem (lepené) nebo speciálními typy skel jako jsou např. izolační dvojskla. Falcové provedení zárubně

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.