Úvod > Jsme CAG > Proč nakoupit u CAG

Proč nakoupit u CAG

Individuální přístup

Kvalita a spokojený vracející se zákazník jsou pro nás stěžejní. Proto jsme vyvinuli systém služeb a nadstandardní péče EasyDoor, který zajistí Váš pohodlný nákup a ušetří Váš čas.
Šetříme Váš čas Doručení vzorníku dekorů až domů, pro snadný výběr toho nejvhodnějšího ZDARMA. Odborné zaměření u zakázky nad 20 tis. Kč zdarma, jinak paušálem 500 Kč Odvoz starých dveří a zárubní ZDARMA Montáž proškolenými odborníky s Certifikátem i na osazení dveří protipožárních a bezpečnostních Krátké dodací termíny Bezplatná zákaznická linka - 800 262 929
Výběr bez starostí Síť vlastních vzorkoven s odborně proškoleným personálem. Rostoucí síť autorizovaných a regionálních prodejců po celé České republice Dveře na míru - zvolte si povrch, dekor, typ, zasklení, lišty a panty. Atypická řešení nestandardních dveřních otvorů nebo prostor s nedostatkem místa, včetně řešení pro podkroví. Vestavěné skříně, šatny a doplňkový nábytek na míru (stejný výběr dekorů jako u dveří a zárubní). Bonifikace (sleva) za platbu předem. Nižší sazba DPH při odběru dveří včetně montáže. Minimální příplatky za atypická provedení. Závoz v předem dohodnutý čas na určené místo (v případě samostatné montáže). Garance a záruka
  Certifikát ISO 9001:2015 - systém managementu kvality na kompletní proces truhlářské výroby. Český výrobek.
Výrobky odpovídají ČSN. Osvědčení státní zkušebny.  Rychlé a vstřícné řešení reklamací. Ohlášení pomocí on-line formuláře nebo přes zelenou linku. Technik kontaktuje zákazníka do 2 pracovních dnů a přijede v domluvený čas. Urychlené odstranění závady nebo zapůjčení náhradních dveří (např. ke kolaudaci).

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.
Nízký obsah formaldehydu Z výsledku měření vzorků provedenou nezávislou zkušební laboratoří vyplynulo, že dveře CAG mají pětinásobně nižší únik formaldehydu, než pro tento druh výrobků povoluje Evropská unie.
Formaldehyd je jedovatý, ve vodě snadno rozpustný plyn. V malém množství se běžně vyskytuje také v životním prostředí a většině věcí a výrobků, které nás obklopují. Je často využíván při výrobě chemikálií, ale také papíru, překližek, izolací nebo lepidel. Při vyšší koncentraci může způsobit astma, alergickou reakci nebo respirační potíže.

Běžné dveře se zárubní mají celkovou plochu cca 5 m2. V poměru k užitné ploše domu nebo bytu se může tento rozměr, vynásobený počtem dveří, zdát zanedbatelný a jeho vliv na zdraví člověka je často podceňován, jedná se však o poměrně velkou plochu, která může podstatně ovlivnit vnitřní prostředí obydlí.
Falcové provedení zárubně


Proč mají dveře CAG nízký obsah formaldehydu?

Vyrábíme dveřní rámy z masivního dřeva


Smrkové nebo dubové dřevo je ekologicky pěstováno v České republice. Nedovážíme dřevo ze zemí, kde hrozí během růstu stromů kontaminace nebo radiace půdy a ovzduší. Nepoužíváme levnější alternativní rámy z deskového materiálu MDF, které mohou obsahovat formaldehyd, protože se v podstatě jedná o slisované dřevěné piliny s vysokou koncentrací lepidel a pojiva.

Používáme výhradně lepidla, která splňují přísné evropské normy

Máme stanoveny propracované technologické postupy jejich aplikace. Během strojního nanášení zároveň kontrolujeme  optimální množství naneseného lepidla.

Používáme deskový materiál, který je vyráběn v České republice, Německu nebo Rakousku

Všichni dodavatelé mají své provozy certifikovány z hlediska kvality a mají trvale kontrolovanou technologii odpovídající nízké emisní třídě E1.

Vodou ředitelné barvyVodou ředitelné barvy, které standardně používáme pro základní variantu lakování, jsou od českého výrobce a mají atesty a certifikace, které splňují nejpřísnější hygienické normy.

Stejnými barvami jsou lakovány i hračky (nejpřísněji posuzovaná kategorie pro děti ve věku 0 - 3 roky). Barvy mohou přijít do přímého kontaktu s pokožkou či sliznicí bez negativního účinku na lidské zdraví.
Falcové provedení zárubně
Sklo s vysokou odolností a zabezpečením proti poraněníDo interiérových dveří je standardně používáno hladké nebo vzorované sklo s tloušťkou 4 mm, které je ukotveno pomocí zasklívacích rámečků a vrstvy silikonu. Pro běžný provoz domácnosti je toto řešení dostatečné, ale do místností se zvýšeným pohybem osob, do dětských pokojů nebo tam, kde jsou prosklené velké plochy, doporučujeme zvážit použití bezpečnostního skla.

Bezpečnostní sklo je používáno proto, aby minimalizovalo možnost vzniku vážného úrazu. Při použití běžného skla může dojít k jeho snadnému rozbití a následnému poranění o střepy.
Kalené skloKalené sklo je alternativou mezi běžným a bezpečnostním sklem a je vhodné pro dveře, které mají sklo umístěné v rámu. Sklo se rozbije při použití větší síly, stejně jako „běžné sklo“, a může dojít k jeho „vysypání“, ale vzniknou zde jen malé střípky bez ostrých hran. Má stejnou tloušťku jako obyčejné sklo a na přání Vám ho můžeme do dveří osadit.

Toto sklo není vhodné pro velké zasklené plochy nebo dveře s bočními frýzy (typ TRIUMF). Pokud se po rozbití nebo rozlomení takovýchto dveří kousky skla upevněné v rámu neulomí a zůstanou z něj trčet, mohou být nebezpečné. Pro tyto plochy proto vždy používáme lepené bezpečnostní sklo.
Lepené bezpečnostní sklo Lepené bezpečnostní sklo je kombinací dvou desek obyčejného skla, mezi které je vložena bezpečnostní fólie, přičemž je celek pevně spojen dohromady. Při nárazu do skla ho fólie „podrží“, takže nedojde k jeho poškození. Jde vlastně o obdobu čelního skla automobilu.

Při použití hrubé síly nebo nějakého nástroje, může dojít ke vzniku prasklin ve skle (připomíná díru a praskliny v silném ledu), ale nic se nevysype ani neodděluje. Tento typ skla standardně tl. 8 mm používáme u dveří typu TRIUMF, které mají boční frýzy a prostřední část tvoří jen sklo (není zde žádný horní ani spodní rám dveří) a nedojde tedy k vysypání skla a rozpadu celých dveří. Na přání tento druh skla tl. 6 mm osadíme i do většiny ostatních dveří.
Falcové provedení zárubně

Český výrobek

Český výrobek Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.
Garantovaný původ a zdravotní nezávadnost všech materiálů Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli z České republiky a západních zemí EU jako jsou Rakousko, Německo a Itálie. Zaručujeme Vám spolehlivost a zdravotní nezávadnost všech našich výrobků i jejich součástí a komponentů.Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.