Úvod > Dveřní doplňky > Dveřní pouzdra

Dveřní pouzdra

Dveřní pouzdra se využívají u posuvných dveří, které se zasouvají do zdi nebo sádrokartonu.

Jsou vhodným řešením zejména u nové výstavby nebo kompletní rekonstrukce – instalace stavebního pouzdra do stěny představuje větší stavební zásah než montáž nových otočných dveří. Jejich předností je, že, narozdíl od dveří posouvaných po stěně, méně propouštějí zvuk a teplo.
Stavební pouzdra objednáváme podle stavební úpravy pro sádrokartonové příčky nebo pro zděné příčky. Pouzdra se vyrábějí v různých šířkách od 100 mm – přesvědčte se tedy nejprve, že Vámi vybrané dveře je možné do stavebního pouzdra osadit. Dveřní pouzdra dodáváme od výrobců JAP a ECLISSE.
Chytrým řešením pro zasklené či kazetové dveře do pouzdra je provedení rámečků SLIM, které jen mírně vystupuje nad plochu dveří a umožňuje hladké zajíždění dveřního křídla. Ke dveřím zasouvacím do pouzdra vyrábíme obložkovou zárubeň FABI P.


Stavební pouzdra pro dveře se dělí na jednokřídlá, dvoukřídlá, teleskopická a zákrytová.
Falcové provedení zárubně

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Dveřní doplňky není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ dveřního doplňku nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.