Úvod > Jsme CAG > Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Poctivá práce

Zakládáme si na tom, že jsme ryze česká rodinná společnost s českými zaměstnanci. Patříme k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v regionu, ale řešíme i zaměstnanost lidí ze spádových oblastí našich vzorkoven. Naše firma má transparentní strukturu a personální obsazení s jasně danými zodpovědnostmi na každé pozici. Dbáme na dobré vztahy a seriózní jednání se zákazníky i obchodními partnery. Péče o ně pro nás nekončí v okamžiku prodeje.

V reklamě a během prodeje zásadně nepoužíváme agresivní metody a klamavé praktiky a neslibujeme nic, co nedokážeme splnit. Naše jednání podřizujeme spokojenosti zákazníka s tím, že nejvíce nových zákazníků přichází na doporučení svých známých či příbuzných.

Pomoc a podpora

Myslíme na druhé. Uvědomujeme si, že nejen prací živ je člověk a že je kolem nás spousta lidí, kteří neměli v životě tolik štěstí jako my a zaslouží si naši podporu.

Člověk v tísni: Jsme členem Klubu přátel společnosti Člověk v tísni s pravidelnými měsíčními platbami.

Povodně: Při mimořádných živelných katastrofách a událostech přispíváme na konta různých společností (ADRA, o.p.s., pražská ZOO apod.). Spolupracujeme s krizovými štáby a lidem postiženým ničivými povodněmi (Štěchovice, Zbraslav, Čisovice) poskytujeme dveře, zárubně a kování zdarma jako pomoc v jejich tíživé situaci.

Občanské sdružení Život dětem, Praha 8: V roce 2012 jsme věnovali 100 000 Kč na zajištění ozdravného pobytu pro děti s onkologickým onemocněním.

Farní charita Starý Knín: Pravidelně přispíváme na potřeby zajištění sociálních a zdravotních služeb.

Obec Líšnice: Přispěli jsme na organizaci sportovní meziregionální akce „Hry bez hranic“.

DEBRA ČR, z.ú.: Darovali jsme 10 tisíc Kč na pomoc lidem postiženým nemocí motýlích křídel.
Občanské sdružení Fabiánek, Mníšek pod Brdy: Věcné dary – dveře a vestavěná skříň do zařízení pro předškolní děti. Pravidelně přispíváme také organizacím a institucím OÚ Kytín, Sokol Kytín, Hasiči Kytín a řadě dalších.

Péče o zdraví a životní prostředí

Naše společnost přistupuje šetrně a ohleduplně k životnímu prostředí krásných brdských lesů, které nás obklopují. Třídíme odpad ve všech fázích výroby, odřezky desek předáváme k další recyklaci a zpracování. Z dřevního odpadu vyrábíme bez použití pojidel ekologické brikety, které následně používáme na vytápění našich výrobních objektů. Lakujeme převážně vodou ředitelnými barvami, které nepředstavují environmentální zátěž a zároveň jsou vhodné i pro použití v dětských pokojích. Naše dřevní rámy jsou vyrobeny z masivního dřeva z České republiky s certifikací FTC. Nepoužíváme organická rozpouštědla a lepidla, ze kterých se uvolňuje formaldehyd.

Konfigurátor

Vytvořte si svou konfiguraci dveří a do poznámky nám napište, že je chcete v jiném jako jednokřídlém provedení.

Vstup do konfigurátoru

Nenašli jste odpoveď na váš dotaz?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace