Úvod > Skříně na míru > Materiály skříní

Materiály skříní

Nespornou a významnou výhodou pro naše zákazníky je možnost použití stejných materiálů a dekorů na interiérové dveře, vestavěné skříně, kuchyně a drobný nábytek. Hrany desek jsou vždy olepeny kvalitními hranami ABS na nejmodernější hranovací lince.

Laminát

Laminát a Laminát Plus nabízíme ve všech typech dekoru jako naše dveře. Hrany jsou olepeny kvalitními ABS hranami o tloušťce 1 nebo 2 mm s pomocí moderní ohraňovací linky. Na Vaše přání dokážeme zajistit i jiné dekory ze sortimentu našich dodavatelů Egger a Kronospan.

Laminát

Dekory skříní laminát

Laminát Plus

Laminát Real



Dýhované desky

Dýhované desky jsou vhodným řešením tam, kde chcete nechat vyniknout kresbu dřeva. Kromě standardního dubového a bukového dekoru nabízíme také povrchy třešeň, olše a teak. Hrany jsou olepeny kvalitními ABS hranami z vybrané dýhy s pomocí moderní ohraňovací linky.

Lakovaný povrch

Konstrukce skříní Exclusive Lakovaný povrch Vám umožní vyjádřit Vaši individualitu. Na přání pro Vás připravíme konstrukci skříně v kterékoliv barvě dle vzorníku RAL vícevrstvým lakováním. Lakování může být buď hladké nebo v povrchové úpravě Artemis (reliéfní povrch s vlnkami).

Masivní dřevo

Masivní dřevo ve formě biodesky ze tří vrstev lepeného dřeva Vám nabízí bytelnou konstrukci, vysokou odolnost skříně i příjemný vzhled dřeva. Povrch lze také upravit kartáčováním pro vyniknutí struktury dřeva a dosažení rustikálního efektu.

Materiály pro skříňové dveře

Stejně jako u korpusů skříní si můžete zvolit lamino a dýhované desky. Další možností je moderní skleněný povrch v mnoha barevných provedeních. Nabízíme skla opatřená bezpečnostní fólií (při rozbití se nevysypou – fólie udrží sklo pohromadě), případně přímo bezpečnostní skla Stratobel. Je možné zvolit si také stříbrné nebo bronzové zrcadlo, opatřené bezpečnostní fólií.

Nabízená skla Lacobel

Dekory skel Lacobel:


Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.