Úvod > Zárubně > Obklad kovové zárubně

Obklad kovové zárubně

Původní kovové zárubně jsou postupně nahrazovány moderními a oblíbenými obložkovými zárubněmi. Pokud chcete kovové zárubně vyměnit, nemusíte je nutně vybourat – většinu z nich dokážeme obložit.

Nejprve si však nechte prověřit možné řešení zkušeným technikem. Po stranách budete potřebovat dostatek místa k uchycení obložky (7,5 cm od světlosti kovové zárubně) a příčky proti sobě musí být v rovině.

Je však nutné počítat s tím, že pokud si necháte kovovou zárubeň obložit, zmenší se Vám průchozí rozměr o 3 cm na šířku a 1,5 cm na výšku. Toto omezení je nutno brát v potaz zejména u koupelen, kam by při obložení otvoru pro “60” dveře nemusela projít pračka. Náš technik při návštěvě bezplatně zjistí vhodnost zárubní pro obklad a doporučí případné potřebné úpravy.

Nabízíme i obložkové zárubně pro částečný obklad kovové zárubně. Tyto zárubně se dodávají ve variantě s oblou hranou nebo s ostrou hranou.

Tento typ zárubně nelze dodat v provedení s provětráváním.
Falcové provedení zárubně

Aktuální ceny zárubní najdete v ceníku.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.