Úvod > Zárubně > Prosklené protipožární stěny

Prosklené protipožární stěny

Při použití vhodného požárního skla je možné splnit základní nároky na požární odolnost EI 15, EI 30, ale i přísnější požadavky EI 45 a EI 60. Při požární odolnosti EI 30 je možné dřevěné prosklené protipožární stěny kombinovat i s požárními uzávěry (jednokřídlé a dvoukřídlé požární dveře), které jsou osazeny do dřevěné obložkové zárubně. Maximální šířka takto provedených celoprosklených částí (bočních světlíků) je 1000 mm a maximální výška 3500 mm (s potřebným dělením vodorovnou příčlí např. dle požadavku architekta).
Prosklené protipožární stěny slouží k uzavření malých i větších stavebních otvorů. Jsou vhodnou náhradou neprůhledných stěnových konstrukcí, propouštějí více světla do interiéru a často jsou i vhodných designovým doplňkem moderních staveb.

Dřevěné prosklené protipožární stěny jsou vhodné do objektů pro bydlení, ale i komerčních a průmyslových prostor.

Jedná se o unikátní systém protipožárních prosklených stěn s nadsvětlíkem v konstrukci obložkové zárubně a s bočním světlíkem v rámové konstrukci. Při použití vhodného požárního skla je možné splnit základní nároky na požární odolnost EI/EW 30. Pro požární odolnost EI/EW 30 je možné dřevěné prosklené protipožární stěny kombinovat i s požárními uzávěry (jednokřídlé a dvoukřídlé požární dveře o maximální výšce dveřního křídla 210 cm). Vyrábíme v provedení laminát, laminát plus, laminát real, lakované, dýha forte - silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub. Maximální šířka takto provedených celoprosklených částí (bočních světlíků) je 1000 mm a maximální výška 3480 mm (s potřebným dělením vodorovnou příčkou např. dle požadavku architekta). Boční moduly lze neomezeně napojovat až do nekonečna. Falcové provedení zárubně
Ceny pro jedno a dvoukřídlé dveře s nadsvětlíkem (sklo čiré) se všemi komponenty v protipožární odolnosti EI/EW30 DP3:Orientační ceny jsou vždy kalkulovány podle plochy stavebního otvoru za m2. Provedení bočního světlíku bez dveří je možné laminátové, lakované nebo dýhované. Cena v povrchu fólie a laminát na vyžádání. Přesnou kalkulaci Vám rádi připravíme dle konkrétní poptávky.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace