Úvod > Dveřní doplňky > Dveřní prahy

Dveřní prahy

Prahy jsou vhodné zejména u vchodových dveří, kde jsou zvýšené požadavky na izolaci a jsou nedílnou součástí protihlukového provedení (RW).

Už dávno neplatí, že každé dveře musí mít i práh. Často stačí jen přechodové lišty, které spojují podlahy místností a v mnoha případech není díky modernímu řešení dveří nutné prahy pokládat. Prahy doporučujeme zejména u vchodových a vstupních dveří, kde jsou zvýšené požadavky na izolaci. Dodáváme prahy z masivního bukového a dubového dřeva, lakované a nelakované, ve standardní tloušťce 20 mm a šířce 100 mm. Šířku prahu vyrobíme i na přání. U vybraných dekorů dodáváme prahy mořené do přibližného odstínu dveří.

Dveřní prahy lze z estetických důvodů nahradit padacími lištami za příplatek. Padací lišty se vyrábí v požárním i nepožárním provedení.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Dveřní doplňky není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ dveřního doplňku nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.