Úvod > Dveřní doplňky > Dveřní lišty

Dveřní lišty

Dveřní lišty
Dveřní lišty slouží jako polotovar pro výrobu zasklívacích a kazetových rámečků pro upevnění výplní dveří.

Pro každé dveře jsme vybrali vhodný typ olištování, ale jako vždy máte i zde možnost volby. Vybírat si můžete z různých profilů a povrchových provedení, jehož základem je masivní dřevo. Lišty mohou být mořené a lakované bezbarvým lakem, lakované do barvy nebo obalované do fólie s dekorem dveřního povrchu. Do dveří ALUMI se používají lišty z eloxovaného hliníku v odstínu champagne. Lišty pro rámečky mohou mít různé profily. Lišty světlíkové jsou určeny pro zasklívání dveřních světlíků.

Provedení rámečků SLIM

Jedná se o zapuštěné dveřní rámečky, které jsou moderní a vkusnou alternativou standardních typů. Mohou být zasklívací nebo kazetové. Oproti běžným rámečkům vystupují jen mírně nad povrch dveřního křídla (asi 2 mm). A kolem rámečku je vyfrézovaná drážka ke zvýraznění řešení. Zapuštěné rámečky nelze vyrobit u modelu Primum, Alumi, Monté, Fénix III. Více informací v ceníku. Toto řešení doporučujeme zejména u posuvných dveří do pouzdra, kde vystupující rámečky dříve znemožňovaly osazení prosklených dveří.Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Dveřní doplňky není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ dveřního doplňku nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.