Úvod > Zárubně > Zárubně k bezpečnostním dveřím

Zárubně k bezpečnostním dveřím

Ocelové zárubně k bezpečnostním dveřím zajišťují společně s dalšími bezpečnostními prvky ochranu před násilným vniknutím.

Ocelová zárubeň je dodávána lakovaná přepravním nátěrem v šedé barvě. Nátěr zárubeň chrání před vzdušnou vlhkostí a následným reznutím. Při další povrchové úpravě není třeba tento nátěr brousit a odstraňovat.

Součástní dodávky do kompletu dveří bezpečnostní třídy RC2 jsou ocelové zárubně o minimální tloušťce plechu 1,5 mm. Dveře RC2 lze montovat i do stávající ocelové zárubně (již osazené), pokud splňuje základní bezpečnostní nároky – to posoudí kvalifikovaný technik na místě montáže. Pamatujte, že každý bezpečnostní uzávěr je právě tak bezpečný, jak je bezpečný jeho nejslabší článek. Bezpečnostní dveře v nevyhovující zárubni Váš domov neochrání. Ke dveřím bezpečnostní třídy RC3 dodáváme vždy novou ocelovou bezpečnostní zárubeň o minimální tl. plechu 2 mm. Falcové provedení zárubně
Profil ocelové zárubně Zárubně dodáváme ve spolupráci s prověřeným výrobcem, společností Kooperativa, v.o.d . Vyrábí se ve dvou provedeních: k RC2s drážkou pro těsnění včetně těsnění (šedé) k RC3

Skládaná ocelová zárubeň typu HS od výrobce Kooperativa v.o.s. se skládá ze dvou kusů rámu (rám pro závěsy a rám krycí), které jsou sesazeny do sebe a sešroubovány v polodrážce. Uvedený systém umožňuje snadnou, rychlou a čistou montáž, která šetří Váš čas a peníze.


Montáž bezpečnostních dveří a zárubně musí být prováděna pouze certifkovanou osobou. CAG je držitelem koncese k poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Aktuální ceny zárubní najdete v ceníku.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru.*

* Zárubně není možné vybírat v konfigurátoru dveří. Typ zárubně nám můžete nechat v poznámce při odeslání formuláře a nebo vše konzultovat s naším specialistou.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“ a „Zkoušky požární odolnosti jednokřídlových dřevěných dveří“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.