Úvod > Skříně na míru > Vestavěné skříně a šatny

Vestavěné skříně a šatny

Také každý rok přemýšlíte, kam uložit sezónní věci a kam se všechno to oblečení a vybavení domácnosti vejde? Věřte, že problém s nedostatkem místa pro šaty, obuv, sportovní vybavení, zimní kabáty a další nezbytnosti zná téměř každý. Jednoduchým a také variabilním řešením je zakázková výroba nejen vestavěných skříní, ale téměř jakéhokoli nábytku, který efektivně využije každý, i atypický prostor.

Vestavěnou skříní rozumíme skříň, která je zabudovaná do konkrétního prostoru a nelze ji jednoduše přemístit, tedy je se stavbou pevně spojená. Nejčastěji je umisťována do niky, nebo přiznána ke stávajícím stěnám.

Výhodou vestavěného řešení je maximální využití prostoru, který může být i atypický, například šikmina. Vnitřní uspořádaní vychází z přání a požadavků zákazníka, zpravidla dle toho, jaké předměty mají být ve skříni uskladněny. Dále je důležitým kritériem design, jelikož nábytek tvoří výrazný prvek každého interiéru.

Nenašli jste odpoveď na váš dotaz?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace