Novinky 2019


S hrdostí Vám představujeme naše letošní novinky v segmentu interiérových dveří a zárubní. Připravili jsme pro Vás nový dekor laminátu plus v uni barvě antracit, dva krásné dekory dýhy forte, rozšířili jsme řadu oblíbených dveří Kitty s rámovou konstrukcí a přidali jsme rovněž další dva modely lakovaných dveří Linie s drážkami v ploše. Tím však výčet inovací nekončí, nově se můžete těšit také na skládací provedení ocelových zárubní nebo novinky ve dveřním kování.

Nový dekor LAMINÁT PLUS

Laminát plus antracit

Jedná se o velmi žádaný dekor laminát v tmavě šedé uni barvě bez kresby, povrch laminátu má jemnou perličkovou strukturu a decentní kovový lesk. Vyniká kvalitou zpracování jednolité dveřní desky spojené se všemi výhodami laminátového povrchu, zejména úžasnou odolností vůči mechanickému poškození a snadnou údržbou. Nabízíme ho u všech modelů dveří a zárubní dodávaných v laminátu. 

Na vyžádání lze dodat i v provedení HPL do velmi namáhaných prostor (veřejné budovy, kanceláře, restaurační a ubytovací provozy, zdravotnická zařízení).

Další možnosti úpravy povrchu DÝHA FORTE

Dýha forte bílá

Jak je z názvu patrné, jedná se o nejsvětlejší odstín kartáčované dýhy forte, kterou CAG nabízí. Ze silné dubové dýhy se kartáčováním vyčešou měkčí dřevní vlákna, aby povrch získal jedinečnou strukturu. Poté je povrch namořen na bílo a ošetřen nástřikem PU laku. Vznikne tak unikátní dekor s výraznou strukturou přírodního dřeva, ale převažujícím odstínem bílé barvy. Tento trendy odstín dokonale padne jakémukoliv interiéru, včetně těch romantických či retro. Nejvíce ho ocení zákazníci, kteří si hledají kvalitní řemeslné zpracování, přírodní materiály a originální design.

Dýha forte černá

Na přání Vás, našich zákazníků, rozšiřujeme portfolio unikátního přírodního povrchu – silnostěnné kartáčované dýhy dub. Novinka dýha forte černá je upravena drásáním, mořena do velmi tmavé barvy a povrch je následně ošetřen PU lakem. Tento výrazný odstín vynikne na dveřích, zárubních či nábytku zejména v minimalistických, industriálních nebo hi –tech interiérech, kde bude tvořit čistě přírodní kontrastní prvek. Jeho volba chce trochu odvahy, ale odměnou Vám bude neotřelý a unikátní vzhled.

Nová modelová řada dveří KITTY

Dveře KITTY V a VI

Jedná se o moderní typ rámových interiérových dveří s konstrukcí z masivu, bez zasklívacích či kazetových rámečků. Pohledově jde o čisté, minimalistické linie, které dávají vyniknout dekoru dveří.

Nová modelová řada KITTY V sestává z modelu D (3/3 sklo) nebo modelu PK (3/3 plná kazeta). Toto provedení bez frýzů ve vnitřní ploše dveře celkově odlehčilo při zachování zajímavé rámové obvodové konstrukce a věříme, že i díky tomu se nové modly stanou velmi oblíbenými.

Model Kitty VI vychází z předešlé modelové řady, ale ve střední části u kování má jednu cca 17 cm širokou boční příčku, která plochu skla nebo dveřní kazety dělí na dvě části. Tento model více zachovává původní styl dveří Kitty, ale prosklenou či plnou prostřední část dveří ponechává co největší.


Nová modelová řada dveří LINIE

Dveře LINIE Horizon

Modelovou řadu těchto lakovaných dveří s ozdobnými horizontálními drážkami v ploše rozšiřujeme o dva typy. Jedná se o dveře se čtyřmi drážkami v ploše se středně širokým (QZ) nebo užším prosklením (SZ). Díky přidání dalších dvou drážek působí nové modely svěže a dynamicky a hodí se zejména do moderních interiérů s nadčasovým přesahem. Dveře dodáváme standardně lakované kvalitním vícevrstvým akrylátovým nástřikem v čistě bílé barvě, na přání v barvě dle vzorníku RAL bez příplatku.

Skládané ocelové zárubně HS

Představujeme skládací ocelovou zárubeň pro osazení do stěnových konstrukcí staveb, především do hotových omítnutých příček s přesným stavebním rozměrem a hotovou podlahou.

Tato ocelová zárubeň typu HS od výrobce Kooperativa v.o.s. se skládá ze dvou kusů rámu (rám pro závěsy a rám krycí), které jsou sesazeny do sebe a sešroubovány v polodrážce. Uvedený systém umožňuje snadnou, rychlou a čistou montáž, která šetří Váš čas a peníze.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Proč pořídit dveře od CAG?

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás výjimečný. Díky komplexu služeb Easy Door si vyberete rychle a bez starostí.

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

...další důvody proč dveře od CAG?

Prohlédněte si další výhody nákupu dveří u CAG!

Máte dotaz k akci?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace