Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Barevné dveře

Barevné dveře

Dveře v každém odstínu

Kromě všech prezentovaných barev pro Vás na přání vyrobíme dveře v nabízených odstínech dle vzorníku RAL. Pro více informací navštivte jednu z našich vzorkoven.

Barevné dveře Vám umožní vyjádřit Vaši individualitu. Lakované odstíny v paletě RAL nabízejí možnost barevně sladit interiér podle Vašich představ či podle zadaného architektonického návrhu.

Naše vlastní lakovna nám umožňuje dodat jak vysokou kvalitu lakovaného provedení tak namíchat požadovanou barvu dle vzorníku RAL. Na přání můžeme také dveře, dveřní rámeček a obložkovou zárubeň lakovat do odlišných (kontrastních) barev.

Barevné dveře v různých povrchových úpravách

Kromě hladké povrchové úpravy (laminát a lakované hladké) nabízíme u vybraných modelů dveří možnost lakování i na reliéfní povrchy Artemis, Arktik a dřevní pór. Lakování provádíme vodou ředitelnými barvami - H2O standardně bílou barvou RAL 9003, ostatní barvy za příplatek. Dále nabízíme lakování polyuretanovými barvami - PU, nebo akrylátovými barvami - AC pro povrch Artemis, Arktik a Kubik.

Zobrazení barev dveří je pouze orientační. Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace