Úvod > Sleva 500 Kč na dveře Fénix

Sleva 500 Kč na dveře Fénix

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost a pořiďte si krásné české dveře za zvýhodněnou cenu.

Sleva 500 Kč z ceny bez DPH bude poskytnuta na každé dveře Fénix I a Fénix II v povrchu laminát, laminát plus a laminát real.

Akce platí od 1.2.2020 do 30.4.2020 na vzorkových prodejnách CAG nebo u vybraných prodejců a nelze ji kombinovat s žádnou další akcí nebo slevou.
Sleva 500 Kč / dveře

Sleva 15 % na vybrané dekory a dveře Kvadrant

Sleva 15 %
Připravili jsme pro vás jedinečnou prodejní akci na zajímavé dekory laminátu z kolekce CAG a modelovou řadu lakovaných dveří Kvadrant. Sleva 15 % platí při koupi interiérových dveří, kompletu dveří se zárubní nebo samostatné zárubně ve vybraných dekorech. Akce platí od 1.12.2019 do vyprodání zásob jednotlivých dekorů, poté bude jejich výroba ukončena.

Dekory

Dekor buk světlý Dekor olše Dekor dub bělený Dekor ořech tmavý Dekor eben africký Dekor jasan Dekor třešeň americká

Platí pro dekory laminát: buk světlý, olše; laminát horizontální: dub bělený a ořech tmavý; dekory laminát plus: eben africký, jasan hnědý a třešeň americká.

Dveře Kvadrant

Nadčasové interiérové dveře s prolisovanými hranatými kazetami v ploše a s dekorem jemné kresby dřeva (dřevní pór). Dodávají se lakované kvalitními vodou ředitelnými barvami, standardně v RAL 9003 – signální bílé. Na přání je možné dodat dveře i v jiném odstínu dle vzorníku RAL. Na výběr jsou plné dveře nebo čtyři varianty různého prosklení.

Rádi Vám dekory a dveře Kvadrant představíme na vzorkových prodejnách CAG nebo u našich autorizovaných partnerů.


Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace