Klima dveře slouží k oddělení místností, které mají rozdílné hodnoty teplot a vlhkostí.

V kategorii Klima nabízíme otočné dveře upravené už při výrobě speciální technologií, která chrání před průnikem vlhkosti do dveří a zabraňuje nežádoucím změnám jejich tvaru.

„Všechny naše interiérové dveře i zárubně splňují základní podmínky klimatické odolnosti.“

KLIMA S I Rozdíl teploty cca do 5°C. Rozdíl relativní vhlkosti cca do 20 %. Základní stupeň KLIMA S I je vhodný pro standardní interiérové dveře. Dveře jsou vyráběny tak, aby odolaly rozdílům teploty mezi oddělenými místnostmi asi 5 °C a rozdílům v relativní vlhkosti až 20 %. Vyrábíme je pro Vás bez příplatku ve všech verzích povrchů a provedení včetně prosklených variant. Klima dveře I.
Klima dveře II. KLIMA AL II Rozdíl teploty cca do 10°C. Rozdíl relativní vhlkosti cca do 35 %. Stupeň KLIMA AL II je určen pro střední rozdílnost klimatických podmínek, které jsou například v chodbách, koupelnách nebo toaletách, a také v temperovaných místnostech. Tyto dveře zajišťují odolnost vůči teplostním rozdílům do 10 °C a rozdílům v relativní vlhkosti do 30 %. Součástí konstrukce dveří je hliníková fólie, proto je toto provedení možné jen u plných dveří. Vyrábíme je pro Vás v povchových úpravách laminát, laminát reliéf a lakované hladké. Takto upravené dveře není možné m osadit do zárubně, která je obkladem původní kovové zárubně. Příplatek za klimatickou úpravu KLIMA AL II je
1 190 Kč za jedno křídlo dveří.
KLIMA AL III Rozdíl teploty cca do 20 °C. Rozdíl relativní vhlkosti cca do 50 %. Nejvyšší stupeň klimatické odolnosti KLIMA AL III je doporučován využít tam, kde dveře oddělují vytápěný a nevytápěný prostor -například garáže, sklepy, suterény, schodiště či půdy. Zajišťuje odolnost vůči teplotním rozdílům do 20 °C a rozdílům v relativní vlhkosti zhruba do 50 %. Součástí konstrukce dveří je hliníková fólie, proto je toto provedení možné jen u plných dveří. Vyrábíme je pro Vás v povrchovách úpravách laminát, laminát reliéf a lakované hladké. Příplatek za klimatickou úpravu KLIMA AL III je 1 500 Kč za jedno křídlo dveří. Klima dveře III.

Klima dveře s II. a III. stupněm klimatické odolnosti je možné vyrobit pouze v polodrážkovém (falcovém) provedení. Je také možné vyrobit kombinaci s dalšími speciálními vlastnostmi dveří - bezpečnostní, protipožární či kouřotěsné. Minimální síla stěny je 10 cm. Klima úpravu doporučujeme zejména u bezpečnostních dveří, kde ji nabízíme za zvýhodněnou cenu.


Modely dveří v klima provedení

PYROSAFE BT2 a BT3

Interiérové dveře

od 8790 Kč

Linie

Interiérové dveře

od 6470 Kč

Alumi Vertik L

Interiérové dveře

od 6800 Kč

Alumi Vertik S

Interiérové dveře

od 6800 Kč

Alumi Ruby

Interiérové dveře

od 7010 Kč

Alumi Horizon L

Interiérové dveře

od 7120 Kč

Alumi Horizon S

Interiérové dveře

od 7120 Kč

Primum

Interiérové dveře

od 3730 Kč

Retro

Interiérové dveře

od 4470 Kč

Betty

Interiérové dveře

od 5740 Kč

Wendy

Interiérové dveře

od 6170 Kč

Peggy

Interiérové dveře

od 6170 Kč

Zobrazení modelů dveří je pouze orientační. Dekory se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

Konfigurátor

Nakonfigurujte si svoje dveře v konfigurátoru včetně speciálních vlastností.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace