Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle provedení > Skládací dveře

Skládací dveře

Skládací dveře jsou vhodnou volbou tam, kde není možné osadit klasické otočné ani posuvné dveře. Křídla dveří se při otevření skládají k zárubním, počítejte proto s tím, že se průchod zmenší nejméně o dvě tloušťky dveřního křídla.

„Skládací dveře mají stejně vysokou kvalitu provedení i životnost jako otočné dveře. Šetří místo a samy o sobě jsou zajímavým designovým prvkem.“

Princip skládacích dveří je jednoduchý. Základ tvoří dveřní křídlo rozdělené na dvě části, které jsou spojené panty. Jsou vyrobené ze stejných kvalitních materiálů jako naše otočné dveře a jejich životnost je tedy srovnatelná. Manipulace s dveřmi je bezpečná – dveře jsou pevně ukotvené k horní zárubni a otevírají se snadno a tiše.

Skládací dveře dodáváme v inovovaném provední Heligon II. Model má vylepšené dovírání do drážky s těsněním a provedení se třemi panty ve zlomu.

Vyrábíme skládací dveře jednokřídlé i dvoukřídlé, které jsou standardně opatřeny ABS hranou. Maximální šířka pro jednokřídlé skládací dveře je 100 cm (2x50 cm). Dveře lze dodat v plné i prosklené variantě a v povrchovém provedení: laminát, laminát plus, laminát real, lakované a dýha. Skládací dveře dodáváme v kompletu se zárubní.

Konfigurátor

Vytvořte si svou konfiguraci dveří a do poznámky nám napište, že je chcete v jiném jako jednokřídlém provedení.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace