Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Barevné dveře

Barevné dveře

Dveře v každém odstínu

Kromě všech prezentovaných barev pro Vás na přání vyrobíme dveře v nabízených odstínech dle vzorníku RAL. Pro více informací navštivte jednu z našich vzorkoven.

Barevné dveře Vám umožní vyjádřit Vaši individualitu. Lakované odstíny v paletě RAL nabízejí možnost barevně sladit interiér podle Vašich představ či podle zadaného architektonického návrhu.

Naše vlastní lakovna nám umožňuje dodat jak vysokou kvalitu lakovaného provedení tak namíchat požadovanou barvu dle vzorníku RAL. Na přání můžeme také dveře, dveřní rámeček a obložkovou zárubeň lakovat do odlišných (kontrastních) barev.

Barevné dveře v různých povrchových úpravách

Lakování provádíme polyuretanovou barvou (PU) ve standardu RAL 9001 (krémově bílá), RAL 9003 (signální bílá), RAL 9010 (čistě bílá), RAL 7016 (antracitově šedá), RAL 7035 (světle šedá). Na vyžádání je možné lakovat téměř ve všech odstínech RAL za příplatek.

Zobrazení barev dveří je pouze orientační. Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.