Úvod > Skříně na míru staré

Skříně na míru staré

Při výrobě vestavěných skříní využíváme mnohaleté zkušenosti s výrobou dveří. Proto se i u našich skříní a šaten můžete spolehnout na precizní zpracování, individuální řešení, nadstandardní kvalitu materiálů a samozřejmě 100% servis, péči a zázemí tradiční české firmy.
Na vestavěné skříně teď nabízíme slevu 20 %.Pro nezávaznou nabídku skříní v akci použijte formulář níže nebo navštivte jednu z našich vzorkoven.

Proč mít skříň od CAG?

Variabilita

Vše je na míru – rozměry, materiál a uspořádání si vybíráte vy. Navrhneme a vyrobíme i atypická řešení, například skříně do podkroví, úložné prostory pod schody nebo rohové sestavy skříní.

Rychlost

Vyrobíme, dodáme a sestavíme pro Vás skříně v expresním termínu. Dodávky dokážeme sladit podle Vašich požadavků.

Interiér v jednom stylu

Stejné materiály a povrchy, které si můžete vybrat z naší široké nabídky pro dveře, lze využít i pro vestavěné skříně.

Kvalita

Všechny materiály i doplňky pro skříně pocházejí od prověřených a kvalitních dodavatelů z Česka a EU.

Nadstandardní péče

Naši technici pro Vás vše zdarma zaměří, pomůžou Vám s plánováním dodávky a vždy rychle a spolehlivě vyřeší případné reklamace.

Financování

Nemusíte si vybavovat domácnost kus po kusu - při zařizování bydlení Vám vyjdeme vstříc s možností nákupu na splátky.

Konstrukce vestavěných skříní

Vyberte si ze tří typů konstrukcí podle svých představ i možností. Základní řada MODERN FIX Vám umožní sestavit si skříň i bez pomoci odborníků. V řadě EKO LINE najdete nadstandardní řešení za příznivou cenu a řada EXCLUSIVE MODUL nabízí nejvyšší kvalitu konstrukce i řemeslného provedení.

Více o konstrukcích skříní

Materiály pro konstrukce skříní

Materiály použité pro konstrukci skříní pečlivě vybíráme u předních evropských dodavatelů. I díky tomu splňují naše výrobky přísné požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Více o materiálech skříní

Typy vestavěných skříní podle umístění

Vestavěné skříně se hodí do každého interiéru – do bytu, rodinného domu i do kanceláře. Naše řešení umožňují využít vestavěné skříně i v atypických prostorech jako jsou podkroví a místa se šikmými stěnami či stropy. Základní provedení vestavěných skříní rozlišujeme podle daného prostoru.

Skříň do niky nebo ode zdi ke zdi

Skříň do niky (výklenku) nebo skříň ode zdi ke zdi vyplňuje celou niku nebo stěnu. Pokud nejsou zdi rovné, ponechává se mezi stěnami a boky skříně volný prostor, který se uzavře lištami. Dveře tvoří jedinou velkou pohledovou plochu z celé skříně.

Skříň u stěny, od zdi do prostoru

Skříň u stěny nebo skříň od stěny do prostoru je namontována ke stěně a jedním bokem ke zdi (levým nebo pravým). Pohledovými plochami jsou v tomto případě dveře a jeden bok, u rohové skříně dva boky. Lze take využít roh místnosti pro šatnu.

Dělící příčka z posuvných dveří

Dělící příčka z posuvných dveří je jednoduchým způsobem, jak opticky rozdělit prostor. Má jen velmi nízkou schopnost snížit prostupnost zvuku. Používá se například k oddělení kuchyňského koutu od jídelny nebo obývacího prostoru.

Výběrem skříní to nekončí

Při sestavování skříně Vás čekají i další volby - panty, profily, kování a řada dalších důležitých dílů. S výběrem Vám ochotně poradí naši zkušení prodejci, kteří zodpoví všechny Vaše dotazy.

Ukázky realizací skříní

Máte zájem o skříně na míru?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace