Novinky 2020


S radostí Vám představujeme zajímavé novinky, které rozšiřují náš výrobní sortiment od 1. 10. 2020.

Dekory

Laminát plus dub šedobílý

Zajímavý dekor, ve kterém se snoubí převažující barevnost několika odstínů šedé s bílými a béžovými až světle hnědými akcenty. Dekor má jemnější kresbu dubového dřeva a tlumenou, středně sytou barevnost, která koresponduje se současnými trendy v bytovém designu. Vyznění je harmonické a uklidňující a hodí se zejména do moderních interiérů bez výrazných výstřelků.

Laminát real dub halifax

Laminátový povrch s velmi realistickou strukturou kresby dřeva v žádaném přírodním dubu doplňuje naši barevnou škálu dřevodekorů. Je dostupný ve standardním vertikálním i horizontálním provedení. Barevnost převažuje středně hnědá s občasnými přiznanými vadami dřeva, jako jsou suky nebo praskliny tmavé barvy, které působí velmi realisticky. Celkově dekor velmi připomíná jak barevností, tak kresbou, přírodní dřevo, se kterým může být snadno zaměněn. Představuje správnou volbu pro všechny, kteří chtějí dát svému domovu přírodní charakter, ale vyžadují odolnost a snadnou údržbu laminátu.

Lamináty real nyní dostupné v příčném provedení

Nově nabízíme oblíbené lamináty real s propracovanou kresbou dřeva také v příčném (horizontálním) provedení. Příčné provedení dekoru je dostupné u laminátu real dub pískový, dub tabákový i u novinkového dekoru dub halifax.

Nové modely rámových dveří Kitty

Úspěšná řada rámových dveří Kitty se rozrůstá o dva nové modely Kitty VII a Kitty VIII.

Tyto nové modely nabízíme jak v plné variantě (s plnými kazetami), tak s prosklenými okýnky, kde je pro Vaše bezpečí std. osazeno bezpečnostní sklo.

Řada dveří MADA R (dříve Retro) také v laminátu

Původní řadu dveří Retro nově dodáváme jako modelovou řadu MADA R, což vedlo k významnému rozšíření z původně pouze lakovaných dveří na všechny dostupné laminátové dekory (laminát, laminát plus, laminát real). Oblíbený design s širokými lištami samozřejmě zůstává.

Nové varianty prosklení u dveří

Oblíbené dveře řady Trix, Nexis a Quartex nyní nově nabízíme ve více variantách prosklení. Zároveň je zde nově také možnost zvolit u nich ve variantě maximálního prosklení povrchovou úpravu dýha dub.

Rozšíření nabídky dveří Alumi

Dveře řady Alumi rozšiřujeme o nabídku prosklených dveří s hliníkovým zasklívacím rámečkem o mnoho dalších variant. Více informací je uvedeno v Ceníku.

Bezpečnostní dveře RC2 a RC3 standardně včetně klima úpravy

Bezpečnostní vchodové dveře CAG do krytých prostor dodáváme standardně v protipožárním provedení EI, EW30 a nyní nově také s klima úpravou tř. II nebo III. Tato úprava zamezuje nežádoucímu průniku vlhkosti do dveřní konstrukce a její použití je obzvlášť vhodné k oddělení prostor s velkými rozdíly teplot (nevyhřívaná chodba nebo garáž vs. vytápěný byt).

Nově v nabídce sklo float extra čirý a Mastersoft

Náš sortiment rozšiřujeme o dvě zajímavá příplatková skla.

Float extra čirý vyniká naprostou čirostí, bez modravého či zeleného zabarvení a vytváří čistý designový dojem z hladkého průzračného skla bez vzoru.

Ornamentní sklo Mastersoft čiré je nové sklo z vyšší cenové kategorie, které vyniká kvalitou zpracování a neotřelým vzorem drobných kosočtverců. Obraz za sklem je díky vzoru a drobnému linkování rozostřený a je proto vhodné i do prosklených dveří s požadavkem na zachování soukromí.

Lakované dveře a zárubně nyní standardně v PU

Neustále zvyšujeme kvalitu nabízených produktů a proto jsme se rozhodli na základní barevné lakování použít polyuretanové (PU) laky namísto stávajících vodou ředitelných (H2O), a to bez příplatku. PU laky nově odebíráme od renomovaného italského výrobce Sayerlack s dlouholetou tradicí výroby vysoce kvalitních produktů. Tyto laky vynikají vyšší odolností, trvanlivostí a barevnou stálostí a jsou dodávány téměř ve všech odstínech RAL.

Nabídka základních barev lakovaných bezpříplatkových odstínů je rozšířena na RAL 9001 (krémově bílá), RAL 9003 (signální bílá), RAL 9010 (čistě bílá), RAL 7016 (antracitově šedá), RAL 7035 (světle šedá). Ostatní barvy dle vzorníku RAL jsou k dispozici na vyžádání za příplatek.

Nová ABS hrana tl. 0,5 mm

Falcové i bezfalcové laminátové dveře nyní za příplatek osazujeme ABS hranou o tl. 0,5 mm. Tato hrana je subtilnějšího vzhledu a dotváří celkový designový dojem ze dveří.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Proč pořídit dveře od CAG?

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás výjimečný. Díky komplexu služeb Easy Door si vyberete rychle a bez starostí.

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

...další důvody proč dveře od CAG?

Prohlédněte si další výhody nákupu dveří u CAG!

Máte dotaz k akci?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace