Novinky 2018


Pro rok 2018 jsme pro Vás v CAG připravili řadu zajímavých novinek interiérových dveří a zárubní.

Dva nové dekory laminátu reliéf

Laminát reliéf jilm šedý

Jilm je velmi zajímavá tradiční evropská dřevina s rovnější, výraznou kresbou dřeva. V tomto novém, velmi moderním šedém odstínu lze dveře a zárubně snadno kombinovat s dalšími prvky interiéru, podlahou, nábytkem, barvou stěn i dalšími doplňky.

Laminát reliéf dub lanýžový

Naši kolekci laminátových povrchů doplňuje další provedení žádané dřeviny – dubu. Tentokrát se jedná o dub lanýžový, který je specifický svým zabarvením v zemitých tónech hnědé a šedé. Výraznější kresba dřeva spolu se suky a dalšími charakteristickými prvky dubu vytvářejí velmi přírodní a příjemný vzhled.

Další možnosti úpravy povrchu DÝHA FORTE
Další rozšíření v provedení hluboce kartáčované masivní dýhy forte, tentokrát v žádaném mléčném odstínu dubu. Standardní kresba dubového dřeva se touto úpravou mírně zjemní a celkově sjednotí velké barevné rozdíly do světlejšího barevného tónu, který současně zachová nádhernou a jedinečnou strukturu dubu. Povrch je nabízen v provedení velmi odolného matného polyuretanového laku.

Technologie výroby je na českém trhu unikátní a zůstává výrobním tajemstvím. Každý kus dveří je ručně vyráběný originál a žádné dveře tak nejsou stejné.

Lakované dveře - Linie

Dveře modelové řady Linie rozšiřují nabídku lakovaných dveří v odolném akrylátovém laku o povrch s drážkami. Linie v různých provedeních svisle nebo vodorovně mění dveře v elegantní designový prvek interiéru.

Tento model bude jistě nejvíce žádaný v bílé barvě, která působí svěžím a čistým dojmem.

I v tomto případě platí, jak je u naší nabídky běžné, že volba barev není omezena a je možné vybírat z barevné škály odstínů dle vzorkovníku RAL bez dalšího příplatku.

Model bude dostupný od 1.6.2018.


Hliníková zárubeň FABI M pro posuvné dveře

FABI M je hliníková obložková zárubeň s ostěním v barvě dveří, kterou nyní nově nabízíme i ve variantě pro posuvné dveře. Systém zahrnuje horní garnýž se skrytým posuvným mechanismem a dorazovou nohu. Ta společně s integrovanou mušlí ve dveřích umožňuje zamykání.

Dodáváme také v provedení zárubně FABI P pro obložení stavebního pouzdra (Eclisse nebo JAP).

Skryté zárubně

Skryté dveře a zárubně naplňují představy o moderním stylu bydlení. Toto řešení, kdy jsou dveře zapuštěny v jedné rovině s plochou stěny, je vhodné pro všechny, kdo preferují čistý a minimalistický design.

Dveře pro skryté zárubně vyžadují precizní provedení, a proto je celá jejich konstrukce upravena tak, aby po celou dobu užívání splňovaly ta nejpřísnější kritéria. Jsou odzkoušené a lze je použít do většiny skrytých zárubní dostupných na našem trhu, zejména však doporučujeme zárubně od výrobce Eclisse. Dveře je možné vyrobit v mnoha povrchových úpravách, od základní bílé přetíratelné fólie, lakované úpravy, laminátových povrchů až po exkluzivní hluboce kartáčovanou dýhu forte. Tloušťka 40 nebo 45 mm, otevírání dveří k sobě i od sebe a eventuální atypická výška dveří umožňují jejich univerzální použití.

Systém pro posuvné dveře Design line

Posuvný systém industriálního charakteru s možností tlumení dorazu a dotahu dřevěných dveří. Používá se u dveří posuvných podél zdi, zpravidla na čistý stavební otvor bez obložkové zárubně.

Dodává se pouze v černé povrchové úpravě, s možností různých provedení uchycení dveří a dalších doplňků.

Hrana ALUMI

Kolekce hliníkových prvků s eloxovanou povrchovou úpravou je již dlouho součástí našeho sortimentu. Jsou to zejména modely dveří řady Alumi, kde jsou precizně vloženy hliníkové pásky a zasklívací rámečky, nebo speciální hliníkové zárubně FABI M s elegantním technickým vzhledem. Stávající kolekci nově rozšiřujeme o hliníkovou hranu dveří. Hrana v odstínu champagne nebo v přirozené barvě stříbrného hliníku pro falcové či bezfalcové provedení dveří je tím pravým, co doladí celkový exkluzivní vzhled dveří a zárubní.

Hrana MULTIPLEX

Hrany dveří dotváří celkový vzhled a po rozšíření nabídky provedením kontrast, kdy je možné zvolit hrany v kontrastním dekoru vůči ploše dveří, rozšiřujeme nabídku o hranu ve specifickém vzhledu vrstvené desky – bukové překližky multiplex. Tato hrana má přírodní vzhled a lze ji vhodně a univerzálně kombinovat zejména s barevnými odstíny laminátových povrchů HPL.
Pro více informací o novinkách se obracejte na vzorkové prodejny a odborné prodejce CAG. Aktuální ceny najdete v ceníku.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Proč pořídit dveře od CAG?

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás výjimečný. Díky komplexu služeb Easy Door si vyberete rychle a bez starostí.

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

...další důvody proč dveře od CAG?

Prohlédněte si další výhody nákupu dveří u CAG!

Máte dotaz k akci?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace