Novinky 2017


Pro rok 2017 jsme pro Vás v CAG připravili řadu zajímavých novinek interiérových dveří a zárubní.

Čtyři nové dekory laminátů a laminátu reliéf

Laminát dub medový

Jedna z nejoblíbenějších dřevin používaných v nábytkářském průmyslu nyní ve zcela novém provedení. Dekor vyniká příjemným teplým odstínem s tóny jantaru a medu bez nežádoucích nazelenalých tónů. A také propracovanou realistickou kresbou dřeva.

Eben africký

Zcela nová dimenze laminátového dekoru má nejtmavší barevnost z naší kolekce dřevodekorů. Má neutrální jemnou kresbu dřeva, která dává vyniknout tmavě hnědým, až černým barevným tónům. Obzvláště vhodné k použití do moderních interiérů a do provedení kontrast.

Třešeň americká

Nahrazuje dva původní dekory - třešeň a olši ze starších kolekcí. Tento laminát má výraznou kresbu dřeva a tlumenější, teplou, hnědočervenou barvu bez výrazné inklinace k jednomu odstínu.

Pinie šedá

Laminát s reliéfním povrchem představuje zcela nový a velmi žádaný odstín v naší kolekci dekorů. Vyniká hlubokou reliéfní sturkturou borovicového dřeva s výraznými dřevními póry. Barevnost je jemná, s převažujícími tóny šedé a světle béžové. Jedná se o velmi moderní a na trhu žádané barevné provedení.

Další možnosti úpravy povrchu DÝHA FORTE

Retro nebo jinak řečeno vintage styl vypadá skvěle, je velmi populární a interiérům sluší. Proto jsme se rozhodli Vám představit tento odstín na našem oblíbeném přírodním dekoru dýha forte s černě nebo bíle probarvenými póry.

Technologie výroby je na českém trhu unikátní a zůstává výrobním tajemstvím. Každý kus dveří je ručně vyráběný originál a žádné dveře tak nejsou stejné.

Bíle probarvený pór

Výrazná kresba dřeva, přírodní praskliny, suky, nedokonalosti a specifické probarvení dávají každým dveřím punc originality. Bíle probarvené póry celkový dojem zjemní, tlumí ostré přechody a dodávají luxusní vzhled tomuto přírodnímu dekoru. Provedení vynikne jak v tradičních interiérech s důrazem na využití přírodních materiálů, tak jako solitér v bytech s industriálním designem.

Dále je možné lakovat dveře v povrchu kartáčovaná dýha forte vybranými barvami RAL.

Sklo matelux bez příplatku u většiny dveří

Toto sklo, označované také jako mléčné nebo satinato, patří k nejoblíbenějším na trhu. Jeho bílá barva, způsobená pískováním, umožňuje prostup světla, ale zajišťuje částečnou neprůhlednost. Sklo matelux lze také kalit, a zvýšit tak jeho užitné vlastnosti a bezpečnost. Toto sklo nyní u většiny našich dveří nabízíme bez příplatku.

Nový model dveří KUBIK

Jde o dveře z profilovaných desek s kazetami, podobně jako tomu je u našich modelů Klasik, Klermont nebo Kvadrant. Rozdíl je ale především v povrchu, který je zcela hladký.

Model vypadá moderně a jeho velkým benefitem je lakování akrylátovou barvou bez příplatku. Výhodou akrylátové barvy (AC) je její odolnost, kvalitní rozliv a pigmentace. Standardní provedení je v bílé barvě (RAL 9003), možné je i lakování do ostatních nabízených odstínů RAL. Dveře lze dodat plné nebo prosklené; osazení sklem matelux u tohoto modelu je nabízeno bez příplatku.

Hliníková zárubeň FABI M pro posuvné dveře

FABI M je hliníková obložková zárubeň s ostěním v barvě dveří, kterou nyní nově nabízíme i ve variantě pro posuvné dveře. Systém zahrnuje horní garnýž se skrytým posuvným mechanismem a dorazovou nohu. Ta společně s integrovanou mušlí ve dveřích umožňuje zamykání.

Dodáváme také v provedení zárubně FABI P pro obložení stavebního pouzdra (Eclisse nebo JAP).

Celoskleněné dveře a stěny

Do sortimentu našich celoskleněných dveří jsme zařadili množství dekorů od výrobce VV Sklo. U dveří Float a Satinato jsme výrazně snížili cenu. Kromě standardní úpravy celoskleněných dveří, jako je gravírování nebo pískování, je možné sklo potisknout technologií nanotisku. Jedná se o nejnovější patentovanou technologii, jež umožňuje tisknout jakoukoli grafiku při zachování odolnosti povrchů. Věrnost povrchu je vysoké úrovni a umožňuje přenést na sklo i detaily.
Pro více informací o novinkách se obracejte na vzorkové prodejny a odborné prodejce CAG. Aktuální ceny najdete v ceníku.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Proč pořídit dveře od CAG?

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás výjimečný. Díky komplexu služeb Easy Door si vyberete rychle a bez starostí.

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

...další důvody proč dveře od CAG?

Prohlédněte si další výhody nákupu dveří u CAG!

Máte dotaz k akci?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lenka PokornáZákaznický servis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace