Novinky 2016


Pro rok 2016 jsme pro Vás v CAG připravili řadu zajímavých novinek interiérových dveří a zárubní.

Laminátový povrch BÍLÝ SAMET

Nový laminátový povrch BÍLÝ SAMET je výjimečný dekor, který je EXTRA bílý a má velmi jemnou strukturu. Není zcela hladký a obsahuje mnoho bílých pigmentů, díky kterým je bílá opravdu zářivá. Spojuje přednosti laminátového povrchu (odolnost, snadná údržba) s barvou, která je opravdu bílá.

Dekor je dostupný pro všechny modely dveří a zárubní CAG v provedení laminát.

Provedení dveří KONTRAST

Pokud máte rádi nevšední kombinace a libujete si v kontrastech, potom jistě oceníte nové provedení vybraných modelů našich dveří. Jde o kontrastní kombinaci povrchu laminátových dveří a barvy lakovaného rámečku, oblé dveřní hrany zasahující do plochy dveří a hrany ostění obložkové zárubně. Lze dodat v černé, šedé a bílé barvě RAL nebo ve všech dekorech laminátových povrchů.Za příplatek je možno doplnit panty ve vybraných barvách komaxitu.


Kromě standardního provedení kontrast nabízíme rovněž možnost lakování dveří, rámečků nebo obložkových zárubní do odlišných barev. Plocha dveří a dveřní hrana jsou v tomto případě stejné. Pro více informací o možnostech kontaktujte naši vzorkovou prodejnu.

Další možnosti úpravy povrchu DÝHA FORTE

Retro nebo jinak řečeno vintage styl vypadá skvěle, je velmi populární a interiérům sluší. Proto jsme se rozhodli Vám představit tento odstín na našem oblíbeném přírodním dekoru dýha forte s černě nebo bíle probarvenými póry.

Technologie výroby je na českém trhu unikátní a zůstává výrobním tajemstvím. Každý kus dveří je ručně vyráběný originál a žádné dveře tak nejsou stejné.

Dále je možné lakovat dveře v povrchu kartáčovaná dýha forte barvami RAL.

K dostání v průběhu roku 2016.

Standardní odstíny dýhy FORTE jsou přírodní, skořicová a čokoládová. Od května jsme rozšířili nabídku dveří ve standardních odstínech moření na tyto modelové řady: Primum, Fénix, Maxim, Trix, Quartex, Nexis a Triumf.

Nový model dveří KUBIK

Od začátku června je možné objednat si nový model dveří Kubik. Jde o dveře z profilovaných desek s kazetami, podobně jako tomu je u našich modelů Klasik, Klermont nebo Kvadrant. Rozdíl je ale především v povrchu, který je zcela hladký.Model vypadá moderně a jeho velkým benefitem je lakování akrylátovou barvou bez příplatku. Výhodou akrylátové barvy (AC) je její odolnost, kvalitní rozliv a pigmentace. Standardní provedení je v bílé barvě (RAL 9003), možné je i lakování do ostatních nabízených odstínů RAL. Dveře lze dodat plné nebo prosklené.

Nové povrchy dveří Monté Vision

Do nabídky povrchů našeho modelu puristických designových dveří Monté přidána celá škála laminátů vč. horizontálních, laminátu bílý samet, laminátů reliéf, laminátů real a lakovaných PU.
Pro více informací o novinkách se obracejte na vzorkové prodejny a odborné prodejce CAG. Aktuální ceny najdete v ceníku.

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Proč pořídit dveře od CAG?

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás výjimečný. Díky komplexu služeb Easy Door si vyberete rychle a bez starostí.

Zdravé dveře

Záleží nám na tom, aby naše dveře byly nejen kvalitní, ale i maximálně bezpečné a zdravotně nezávadné.

Český výrobek

Naše dveře se vyrábějí výhradně v České republice. Dodavatelé komponent jsou jak z ČR, tak západních zemí EU.

...další důvody proč dveře od CAG?

Prohlédněte si další výhody nákupu dveří u CAG!

Máte dotaz k akci?

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš poradce Vám rád pomůže.

Zákaznický servis Lena PokornáZákaznický servis
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace