Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle provedení > Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře jsou designově čistým a nadčasovým řešením pro moderní interiéry, ať už jde o bydlení či kancelářské prostory. Hlavní předností těchto dveří je, že propouštějí světlo.

Hodí se zejména tam, kde není dostatek denního světla, například v hale nebo předsíni.


Celoskleněné dveře lze osadit do běžných zárubní a můžete je mít v klasické otočné i posuvné variantě. Vzhled celoskleněných dveří je variabilní. Na výběr je čiré nebo mléčné sklo a možnost pískování vybraným dekorem, který pro Vás vyrobíme v pozitivní i negativní verzi. Ve spolupráci s předními dodavateli skel Vám můžeme nabídnout celou řadu dekorů a provedení. Celoskleněné dveře
Kalené sklo piktogram Pro výrobu celoskleněných dveří využíváme kalené sklo o tloušťce 8 mm. Takové sklo má požadovanou mechanickou tvrdost i odolnost. V kalicí lince se sklo nejprve zahřeje a poté prudce zchladí. Tím dojde k utvoření permanentního povrchového napětí, které přináší znatelně vyšší odolnost než má běžné, kalením neupravené sklo. Pokud dojde k rozbití takto upraveného skla, rozbije se na malé neostré střepy, takže nehrozí úraz.

Ke dveřím doporučujeme použít hliníkovou zárubeň FABI M (dostupná ve dvou odstínech).

Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista
CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.