Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Dveře v dekoru dřeva

Dveře v dekoru dřeva

Dekor dřeva je nadčasovým designovým prvkem. Jeho využití u dveří vzbuzuje dojem bytelnosti, kvalitního provedení a dlouhé životnosti. Kresba dřeva také dobře doplňuje celou řadu podlahových krytin a vyniká i v kontrastu s ostatními materiály.Povrchová provedení dveří v dekoru dřeva

Dveře v dekoru dřeva si můžete vybrat v povrchových úpravách laminát, laminát plus a laminát real. Novinkou u naší společnosti je provedení dveří a zárubní v silnostěnné sukaté kartáčované dýze, která umožní vyniknout přírodnímu materiálu.

Laminátové povrchy jsou všestranně použitelné a odolné proti oděru. Laminát plus má navíc povrch s 3D strukturou, která zvýrazňuje kresbu dřeva. Laminát real představuje nejvyšší kategorii odolného laminátového povrchu s naprosto věrnou strukturou dřevodekoru.  Dýha forte silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub je čistě přírodní materiál, který vyniká svou jedinečností a nevšední krásou. Pro zvýšení odolnosti povrchové úpravy dýhu po předešlém kartáčování a moření ještě lakujeme bezbarvým lakem.


Dekory dýha forte

Dýha forte sukatá,
kartáčovaná, 
dub skořiceDveře se zárubněmi v provedení dýha představují 100% návrat zpět k přírodě. Používáme sukatou silnostěnnou dýhu forte upravenou hrubým kartáčováním a následným mořením do požadovaného odstínu. Standardně provádíme lakování bezbarvým lakem PU. Díky použití přírodního materiálu jsou každé dveře naprosto originálním kouskem se specifickou kresbou, sukovitostí, případně prasklinami. Standardně dodáváme v několika základních odstínech moření a ve dvou variantách efektu staření dřeva (vintage) v kombinaci přírodní dýhy s černě nebo bíle probarvenými póry. Na přání možno mořit do požadovaného odstínu dle výběru zákazníka.

Dýhované dveře vyrábíme v těchto modelech: Primum, Alumi zasklené, Triumf, Fénix, Maxim, Trix, Quartex, Nexis, Alex, Rubika a vybrané modely protipožárních a bezpečnostních dveří. Dveře v provedení dýha forte lze kombinovat pouze s obložkovou zárubní s ostrou hranou - FABI H, nebo s hliníkovou zárubní - FABI M.

Standardní odstíny moření: přírodní, skořicová, čokoládová, hnědá – kouřová a mléčná. Moření dle vzorku zákazníka provedeme na vyžádání.

Základní dekory:

Speciální úprava vintage efekt:

Vzhledem k neomezeným možnostem úpravy dýhovaných dveří jsou v konfigurátoru zobrazena pouze základní provedení. V případě zájmu o další varianty povrchové úpravy se obraťte na naši vzorkovou prodejnu.


Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekty „Inovace interiérových dveří“ a „Realizace plánu digitální transformace ve společnosti CAG s.r.o.“, které jsou spolufinancovány Evropskou unií. Více zde.