Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Dveře v dekoru dřeva

Dveře v dekoru dřeva

Dekor dřeva je nadčasovým designovým prvkem. Jeho využití u dveří vzbuzuje dojem bytelnosti, kvalitního provedení a dlouhé životnosti. Kresba dřeva také dobře doplňuje celou řadu podlahových krytin a vyniká i v kontrastu s ostatními materiály.Povrchová provedení dveří v dekoru dřeva

Dveře v dekoru dřeva si můžete vybrat v povrchových úpravách laminát, laminát plus a laminát real. Novinkou u naší společnosti je provedení dveří a zárubní v silnostěnné sukaté kartáčované dýze, která umožní vyniknout přírodnímu materiálu.

Laminátové povrchy jsou všestranně použitelné a odolné proti oděru. Laminát plus má navíc povrch s 3D strukturou, která zvýrazňuje kresbu dřeva. Laminát real představuje nejvyšší kategorii odolného laminátového povrchu s naprosto věrnou strukturou dřevodekoru.  Dýha forte silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub je čistě přírodní materiál, který vyniká svou jedinečností a nevšední krásou. Pro zvýšení odolnosti povrchové úpravy dýhu po předešlém kartáčování a moření ještě lakujeme bezbarvým lakem, na přání je možno povrch upravit olejovoskováním.


Zobrazení barev dveří je pouze orientační. Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.
Zobrazení barev dveří je pouze orientační. Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.
Zobrazení barev dveří je pouze orientační. Barvy se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

Dekory dýha forte - novinka

Dýha forte sukatá,
kartáčovaná, 
dub skořiceDveře se zárubněmi v provedení dýha představují 100% návrat zpět k přírodě. Používáme sukatou silnostěnnou dýhu forte upravenou hrubým kartáčováním a následným mořením do požadovaného odstínu. Standardně provádíme lakování bezbarvým lakem nebo na přání zákazníka povrch olejujeme a voskujeme. Díky použití přírodního materiálu jsou každé dveře naprosto originálním kouskem se specifickou kresbou, sukovitostí, případně prasklinami. Dodáváme ve třech základních odstínech: dub přírodní, dub skořice a dub čokoláda. Na přání vyrobíme dveře v jakékoliv úpravě povrchu, včetně například efektu staření dřeva. Novinkou roku 2016 jsou dveře a zárubně s VINTAGE efektem v kombinaci přírodní dýhy s černě nebo bíle probarvenými póry.

Dýhované dveře vyrábíme v těchto modelech: Primum, PYROSAFE, Triumf, Fénix, Maxim, Trix, Quartex a Nexis. Dveře v provedení dýha forte lze kombinovat pouze s obložkovou zárubní s ostrou hranou - FABI H, nebo s hliníkovou zárubní - FABI M.

Standardní odstíny moření: přírodní, skořicová, čokoládová. Moření dle vzorku zákazníka provedeme na vyžádání.

Základní dekory:

Speciální úprava vintage efekt:

Vzhledem k neomezeným možnostem úpravy dýhovaných dveří jsou v konfigurátoru zobrazena pouze základní provedení. V případě zájmu o další varianty povrchové úpravy se obraťte na naši vzorkovou prodejnu.


Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace