Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Bílé dveře

Bílé dveře

Vybíráte dveře do svého domu či bytu a lámete si hlavu, jak jejich vzhled skloubit s dekorem podlah a ostatního nábytku? Odpověď je jednoduchá: dveře v bílé barvě sednou každému interiéru. Bílá přináší do interiéru čistotu, svěžest a eleganci. Bílé dveře tak představují nadčasové a univerzální řešení.

Vzhled bílých dveří vás nikdy neomrzí, jsou také nejvyužívanějším řešením v domácnostech i komerčních prostorech. Velmi dobře se totiž kombinují s ostatními interiérovými prvky a podlahovou krytinou, navíc váš interiér rozjasní. Bílá barva v malých místnostech opticky zvětšuje prostor a podporuje čistý a elegantní celkový dojem z interiéru. Díky současným technologickým postupům je již samozřejmostí vysoká odolnost bílých dveří. Dokonce ani údržba nemusí budit obavy. K interiérovým dveřím lze dokoupit kvalitní čisticí a ochranné prostředky.

Nabízíme několik různých typů provedení od bílého laminátu, laminátu bílý samet, nebo laku až po speciální reliéfní povrchy jako Artemis či bílý samet struktur.

Laminát bílý

Lamináty jsou všestranně použitelné a odolné proti oděru. Bílé laminátové dveře jsou oblíbené zejména v domácnostech s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, kde bez problémů zvládnou i pomalování nebo poškrábání, ale lze je použít i do méně namáhaných komerčních prostor nebo bytů k pronájmu, v nichž se často mění nájemníci.

Laminát plus bílý samet

Laminátový povrch bílý samet je výjimečný dekor, který je extra bílý a má velmi jemnou strukturu. Není zcela hladký a obsahuje mnoho bílých pigmentů, díky nimž je bílá opravdu zářivá. Spojuje přednosti laminátového povrchu (odolnost, snadná údržba) s barvou, která je skutečně bílá.

Laminát plus bílý samet struktur

Laminát plus bílý samet struktur je extra bílý laminát s povrchovou strukturou pravidelných dřevních pórů. Jednolitá oslnivě bílá plocha je ozvláštněna vertikálními nepravidelnými pruhy dřevních pórů a rozehrává tak hru světel a stínů na jemné struktuře, která s rostoucí vzdáleností postupně slábne až do téměř neznatelné podoby. Povrch je naprosto neutrální, nestrhává na sebe pozornost a je univerzálně použitelný v rustikálních i moderních interiérech.

Lakované hladké

Lakované dveře jsou tvořeny vícevrstvým lakováním na základovou fólii, varianty použitých polyuretanových barev (PU). Laky odebíráme od renomovaného výrobce Sayerlack s dlouholetou tradicí výroby vysoce kvalitních produktů. Tyto laky vynikají vyšší odolností, trvanlivostí a barevnou stálostí spolu s uživatelským komfortem a jsou dodávány téměř ve všech odstínech RAL. Lakování vodou ředitelným lakem (H2O) ponecháváme v nabídce na přání pro ekologicky smýšlející zákazníky.

Lakované Artemis

Dynamický a designově zajímavý povrch Artemis má reliéfní strukturu evokující drobné vlnky. Působí velmi moderním dojmem a vynikne zejména na plných dveřích. Kombinuje se s hladkými lakovanými zárubněmi, hliníkovými zárubněmi nebo pro zvýšení kontrastu s jakýmkoliv jiným dekorem laminátu.


Porovnejte

Nabízíme širokou paletu dekorů bílých dveří od signální bílé přes slonovou kost až po varianty s nádechem šedé. Jako u ostatních dveří platí, že i bílé dveře lze volit v různých variantách prosklení. Přijďte se sami přesvědčit, se správným výběrem bílého dekoru a modelu dveří vám rádi pomůžeme ve vzorkových prodejnách CAG nebo u našich autorizovaných prodejců.Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace