Úvod > Interiérové dveře >Dveře podle dekorů > Bílé dveře

Bílé dveře

Vybíráte dveře do svého domu či bytu a lámete si hlavu, jak jejich vzhled skloubit s dekorem podlah a ostatního nábytku? Odpověď je jednoduchá: dveře v bílé barvě sednou každému interiéru. Bílá přináší do interiéru čistotu, svěžest a eleganci. Bílé dveře tak představují nadčasové a univerzální řešení.

Vzhled bílých dveří vás nikdy neomrzí, jsou také nejvyužívanějším řešením v domácnostech i komerčních prostorech. Velmi dobře se totiž kombinují s ostatními interiérovými prvky a podlahovou krytinou, navíc váš interiér rozjasní. Bílá barva v malých místnostech opticky zvětšuje prostor a podporuje čistý a elegantní celkový dojem z interiéru. Díky současným technologickým postupům je již samozřejmostí vysoká odolnost bílých dveří. Dokonce ani údržba nemusí budit obavy. K interiérovým dveřím lze dokoupit kvalitní čisticí a ochranné prostředky.

Nabízíme několik různých typů provedení od bílého laminátu, laminátu bílý samet, nebo laku až po speciální reliéfní povrchy jako Artemis či dřevní pór.

Laminát bílý

Lamináty jsou všestranně použitelné a odolné proti oděru. Bílé laminátové dveře jsou oblíbené zejména v domácnostech s malými dětmi nebo domácími mazlíčky, kde bez problémů zvládnou i pomalování nebo poškrábání, ale lze je použít i do méně namáhaných komerčních prostor nebo bytů k pronájmu, v nichž se často mění nájemníci.

Laminát bílý samet

Laminátový povrch bílý samet je výjimečný dekor, který je extra bílý a má velmi jemnou strukturu. Není zcela hladký a obsahuje mnoho bílých pigmentů, díky nimž je bílá opravdu zářivá. Spojuje přednosti laminátového povrchu (odolnost, snadná údržba) s barvou, která je skutečně bílá.

Lakované hladké

Lakované dveře jsou tvořeny vícevrstvým lakováním na základovou fólii, varianty použitých barev mohou být vodou ředitelné (H₂O), polyuretanové (PU) nebo akrylátové (AC). Vodou ředitelné barvy, které používáme pro základní variantu lakování, jsou od českého výrobce a mají atesty a certifikace, že splňují nejpřísnější hygienické normy. Stejnými barvami se lakují i hračky. Barvy mohou přijít do přímého kontaktu s pokožkou či sliznicí bez negativního účinku na lidské zdraví. Dveře lakované polyuretanovými či akrylátovými barvami jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození.

Lakované Artemis

Dynamický a designově zajímavý povrch Artemis má reliéfní strukturu evokující drobné vlnky. Působí velmi moderním dojmem a vynikne zejména na plných dveřích. Kombinuje se s hladkými lakovanými zárubněmi, hliníkovými zárubněmi nebo pro zvýšení kontrastu s jakýmkoliv jiným dekorem laminátu.

Lakovaný dřevní pór

Lakovaný dřevní pór je léty prověřený dekor profilovaných dveřních desek s viditelnou strukturou dřeva, oblíbený zejména u majitelů tradičně či rustikálně zařízených interiérů. Dveře se doplňují fóliovanou zárubní s jemnější strukturou dřevního póru (signální bílá RAL 9003) nebo se zárubní lakovanou.


Porovnejte

Nabízíme širokou paletu dekorů bílých dveří od signální bílé přes slonovou kost až po varianty s nádechem šedé. Jako u ostatních dveří platí, že i bílé dveře lze volit v různých variantách prosklení. Přijďte se sami přesvědčit, se správným výběrem bílého dekoru a modelu dveří vám rádi pomůžeme ve vzorkových prodejnách CAG nebo u našich autorizovaných prodejců.Konfigurátor

Vyberte si model, dekor, sklo a sestavte si dveře přesně dle Vašich představ.

Vstup do konfigurátoru

Konzultace se specialistou ZDARMA

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

Josef Pospíšil Technický specialista

 

CAG s.r.o. je příjemce dotace na projekt „Inovace interiérových dveří“, který je spolufinancován Evropskou unií. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace